دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات, ویندوز

کتاب آموزش و ترفندهای ویندوز ۸

کتاب آموزش و ترفندهای ویندوز 8

کتاب آموزش و ترفندهای ویندوز ۸

مقدمه : 

کتاب آموزش و ترفندهای ویندوز ۸ : ویندوز هشت یکی دیگر از محصولات شرکت قدرتمند ماکروسافت میباشد ، که در سال ۲۰۱۲ وارد عرصه جهانی شد. ویندوز ۸ را میتوان  در کامپیوترهای شخصی ، تبلت و گوشی های همراه نیز به کار برد. علت نام گذاری ویندوز ۸ برای اینست که نسل هشتم این مجموعه نرم افزاری است.سیستم عامل ویندوز ۸ قابلیت پشتیبانی از پردازشگر های ۱۲۸ ، ۶۴ بیتی  ونیز USB 3 و Bluetooth3 .

ویندوز ۸٫۱ بسیار متفاوت از نسخه های قبلی ویندوز  مایکروسافت می باشد  . ویندوز ۸٫۱ (به انگلیسی: Windows 8.1)   سیستم‌عامل از خانوادهٔ ویندوز nt شرکت مایکروسافت می باشد که نسخهٔ بعدی ویندوز ۸ می باشد  و با فاصلهٔ زمانی اندکی از آن منتشر شده‌است. ویندوز ۸.۱ به شکل رایگان برای ویندوز های ۸ و RT از طریق فروشگاه ویندوز (Windows Store) در دسترس می باشد و همانند نسخه های قبلی ویندوز از ویندوز آپدیت نمی‌توان این نسخه را به دست آورد به این معنی که همانند بستۀ خدماتی (سرویس پک) نیست.دانلود کتاب زبان اصلی آموزش ویندوز ۸٫۱،Windows  ۸٫۱

برای دانلود کتاب آموزش و ترفندهای ویندوز ۸ از وب سایت دیجی ای ام سی پایان صفحه را مطالعه کنید.

توضیحاتی مختصر:

ازدیگر مواردی چون حمایت از پردازنده های ای آر ام ، رمزنگاری کامل دیسک سخت ، حساسیت نسبت به نور محیط و تشخیص فیس کاربر برای لاگین و لاگ اوت همچنین برجسته بینی سه بعدی و پشتیبانی تلویزیون بی سیم و…اشاره نمود.ویندوز ۸ با دیگر ویندوز ها متفات می باشد یکی از خصوصیات بارز این سیستم عامل  مترویی بودن ابزارهای آن است ونیزحذف منوی استارت. از دیگر ویژگی های ویندوز ۸٫۱ رابط کاربری آن است که ازتصاویر زمینه بیشتر و از رنگهای متنوع زیادی استفاده شده است .یکی از معایبی که این ویندوز دارد این است که همه اپلیکیشن ها را اجرا نمی کند. اما شما این مشکل را از طریق سایت دی جی ای ام سی می توانید حل نمایید.شما از تب کامپیوتر گزینه کتاب و جزوات ، گزینه دیگر کتب گزینه ویندوز را انتخاب کنید و این مشکل را برطرف نمایید.شما از طریق همین سایت می توانید راجع به ویندوز ۸ اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

عنوان کتاب عنوان کتاب :کتاب آموزش و ترفندهای ویندوز ۸

نویسنده نویسنده: حمید شجاعی برجوئی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۰۹

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱۲ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *