کتاب های زبان اصلی, مکانیک

دانلود کتاب جامع زبان اصلی ترمودینامیک

دانلود کتاب جامع زبان اصلی ترمودینامیک

دانلود کتاب جامع زبان اصلی ترمودینامیک

مقدمه :

دانلود کتاب جامع زبان اصلی ترمودینامیک : گرما نوعی از انرژی است که از یک شکل به شکل دیگرتبدیل می شود. ایضا یا از یک جسم  به جسم  دیگر منتقل می شود .برای مثال , مشعل اجاق گاز, انرژی الکتریکی را به حرارت تبدیل میکند. این انرژی را از راه کتری به آب می رساند. این مساله سبب بالارفتن انرژی جنبشی مولکول های آب میشود . شکل بخار گریز می کنند. ترمودینامیک واحدی از فیزیک است که با رابطه های بین گرما و دیگر خرده انرژی سروکار دارد. این دودمان به شکل خاص در تکاپوی روشنگری وضعیت تبدیل انرژی گرمایشی به شکل دیگر و از آن صورت به دیگر اشکال انرژی و وضعیت کارایی آن بر ماده میباشد. برای دانلود جزوه و گزارش کار آزمایشگاه ترمودینامیک به ادامه ی مطلب بروید.

توضیحات :

سیستمی که در ترمودینامیک مطالعه خواهد شد , از تعداد بالایی  اتم یا مولکول تشکیل شده است .این ذرات تعاملات پیچیده ای با هم دارند. ولی  اگر این سیستم ها  معیارهای واقعیت به اسم ترازمندی  را دارا باشند, در آن زمان می توان  آنها را با اندازه گیری و یا اعداد کمی توصیف نمود.معمولا , ایده آل ترین  ترکیب جهت  توصیف سیستم های یاد شده  شامل توده سیستم , فشار سیستم و حجم سیستم و یا مجموعه ای از سایر برابر ها است. شما می توانید این فایل را به صورت کاملا رایگان در پایین صفحه دانلود نمایید و برای دسترسی به فایل های بیشتر میتوانید به صفحه ی نخست سایت دی جی ای ام سی مراجعه فرمایید.

علم ترمودینامیک به بازدید سیستم‌های فیزیکی بر پایه تئوری‌ها و قوانین ترمودینامیک می‌پردازد وابسته به مبانی اولیه به کار رفته دانش ترمودینامیک به شاخه‌های متفاوتی تقسیم شده است. دی جی ای ام سی 

درباره جزوه :

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود کتاب جامع زبان اصلی ترمودینامیک

نویسنده  تهیه کننده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات :۲۰۴۱

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود -۲۰ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *