#C, برنامه نویسی, پروژه و سورس ها, کامپیوتر

ساده ترین روش گرفتن فقط عدد از تکست باکس

سورس کد گرفتن فقط عدد در سی شارپ

ساده ترین روش گرفتن فقط عدد از تکست باکس

توضیحات :

ساده ترین روش گرفتن فقط عدد از تکست باکس : سورس کد گرفتن فقط عدد باید در رویداد Keypress تکست باکس (TextBox) نوشته شود. برای دریافت فقط عدد باید از شرط استفاده کنید و شرط این است که از کد 

اسکی ۴۸ کمتر وارد نشود و همچنین از کد اسکی ۵۷ نیز کدی وارد نشود. دلیل انتخاب این کد اسکی ها این است که ۴۸ کد اسکی عدد صفر می باشد و ۵۷ کد اسکی عدد نه است. در این پروژه شما کار با رویداد ها را نیز یاد میگیرید. رویداد Keypress برای این است که هر زمان که کاربر دکمه ای از صفحه کلید را فشار داد این رویداد یا اتفاق رخ دهد. که تعریف آن به نحوه ی استفاده ی کاربر بستگی دارد. شما می توالنید این فایل را به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید.

زبان سی شارپ ( C# ) در فناوری دات نت ( .NET ) توسط مایکروسافت ارائه شده است که کاملا شی گرا است. امروزه بیشتر دانشجويان رشته کامپیوتر با اين زبان آشنايی دارند. برنامه های متعهدی از قبیل تحت کنسول, دسکتاپ, بانک اطلاعاتی, طراحی صفحات وب, WPF , WCF , تحت شبکه و دستگاه ه های موبايل را میتوانید با زبان C# بنويسید اين کتاب تاکید بیشتری به نوشتن برنامه های تحت کنسول نموده است. از طرف ديگر زبان C# به عنوان سرفصل درس برنامه سازی پیشرفته در رشته ها کامپیوتر, فناوری اطلاعات, ICT و علوم کامپیوتر تدريس میشود.

در حال حاضر کتابهای زيادی برای زبان برنامه نويسی C# ارائه شده است که جای تقدير و تشکر دارد. هر يک از اين کتابها نوع خاص از زبان برنامه نويسی C# را مورد بررسی قرار می دهند . اما, اين کتاب تمرکز بیشتری روی برنامه های تحت کنسول دارد. کتاب حاضر با بیان مسائل متعدد تحت کنسول و حل آنها, دانشجويان محترم را با زبان برنامه نويسیC# آشنا میکند.

پروژه درباره ی سورس کد :

  • عنوان : ساده ترین روش گرفتن فقط عدد از تکست باکس
  • نوع زبان :  #Visual C
  • تصویر برنامه : –
  • منبع : دی جی ای ام سی
  • توضیحات : در ویندوز فرم ویژوال استدیو , آشنایی با رویداد تکست باکس

نویسنده برنامه نویس : مهندس ساجده گودرزی

دانلود  دانلود –   ۵۰ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *