سورس کد تبدیل اعداد به حروف و بالعکس در سی پلاس پلاس

سورس کد تبدیل اعداد به حروف و بالعکس در سی پلاس پلاس

سورس کد تبدیل اعداد به حروف و بالعکس در سی پلاس پلاس

مقدمه:

  • ++C (سی پلاس‌پلاس) یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح میانی و چندرگه که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند ، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است.

توضیحاتی مختصر:

از آنجا که در ++c اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند، لذا ++c از برنامه‌سازی شیء بنیاد (object based programming) نیز پشتیبانی می‌کند. ++C به همراه نسل پدری خود  C از یکی از پرطرفدارترین زبان های محبوب بوده و می باشد. در مقایسه با C زبان ++C ویژگی‌های جدیدی را معرفی نموده‌است مانند تعریف متغیر به عنوان عبارت، تغییر نوع‌های همانند تابع، نو/حذف، نوع داده bool، توابع درون‌خطی، آرگومان پیشفرض، گرانبارسازی عملگر و تابع، فضای نام و عملگر تعیین حوزه ::، کلاس‌ها شامل تمام ویژگی‌های مربوط به کلاس‌ها همانند وراثت، اعضای تابع، توابع مجازی، کلاس‌های انتزاعی، و سازنده‌ها  قالب‌ها، پردازش استثناء، کنترل نوع زمان اجرا، عملگرهای سربار شده ورودی << و خروجی >>.

 

 

شرح پروژه :

  • نام پروژه : سورس کد تبدیل اعداد به حروف و بالعکس در سی پلاس پلاس
  • نوع زبان : ++c
  • توضیحات : در این قسمت سورس کدی به اسم تبدیل اعداد به حروف و برعکس این کار قرار دادیم مثلا حرف A میشود به عدد ۱ و حرف a میشود ۲۲ و لازم به ذکر است از طریق این سورس کد میتوانید برای هر عدد کد اسکی قرار دهید. مثلا حرف A کد اسکی آن معادل عدد ۶۵ می باشد و به دیگر حروف ها هم بدین صورت به طور با زدن حروف A عدد اسکی را چاپ می کند و بالعکس با زدن ۶۵ حروف مربوط را چاپ کند.
نکته : این سورس کد به صورت پیش فرض اعداد ۰ تا ۲۵ قرار داده است

پروژه عنوان : سورس کد تبدیل اعداد به حروف و بالعکس در سی پلاس پلاس

نویسنده نویسنده : دیجی ای ام سی

دانلود  دانلود – ۱۵ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *