++C, برنامه نویسی, پروژه و سورس ها, کامپیوتر

سورس کد جابجایی ارقام اول و دوم یک عدد

سورس کد جابجایی ارقام اول و دوم یک عدد

سورس کد جابجایی ارقام اول و دوم یک عدد

مقدمه :

برنامه نویسی نحوه فکر کردن را به ما می آموزد عمومیت زبان C++‎ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد. برنامه نویسی به زبان C++‎ نسبت به C دارای قدرت بیشتری است. دانلود سورس کد جابجایی ارقام اول و دوم یک عدد در ادامه مطلب.

توضیحات :

کارهایی می توان انجام داد که در C برای انجام آنها در صورت امکان زحمت بیشتری نیاز است. ++C یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌شود. این زبان دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم‌زمان است این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد  چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته ، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. از آنجا که در++C اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند  لذا ++C از برنامه‌سازی شی بنیاد  نیز پشتیبانی می‌کند.

شرح پروژه :

  • نام پروژه : سورس کد جابجایی ارقام اول و دوم یک عدد
  • نوع زبان : ++C
  • توضیحات : وقت بخیر کاربران عزیز در این قسمت سورس کدی را قرار دادیم که  می تواند نیمه اول و نیمه دوم یک عدد را جابه جا کند. امیدوارم با این سورس کد ها توان و سطح علمی خود را در برنامه نویسی سی پلاس پلاس افزایش دهید.

پروژه عنوان : سورس کد جابجایی ارقام اول و دوم یک عدد

نویسنده نویسنده :-

دانلود  دانلود – ۱ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *