اختیاری, تخصصی, کتاب و جزوات, مکانیک

بهترین مقاله آموزشی سیمیولینک در متلب

بهترین مقاله آموزشی سیمیولینک در متلب

بهترین مقاله آموزشی سیمیولینک در متلب

نرم افزار متلب چیست ؟

مقاله آموزشی سیمیولینک در متلب : متلب یک زبان برنامه‌ نویسی سطح بالای نسل چهارم و یک محیط تعاملی برای محاسبات عددی, تجسم و برنامه‌نویسی می‌باشد که از ترکیب دو واژه MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ساخته شده است این نام بیانگر از رویکرد ماتریس محور برنامه است که در آن حتی اعداد منفرد نیز به‌صورت یک ماتریس با ابعاد ۱*۱ در نظر گرفته می‌شود.نرم‌افزار متلب به وسیله ی شرکت MathWorks ایجاد شده است.

این شرکت در سال ۱۹۸۴ در ایالت ماساچوست امریکا بنیانگذاری شد. در سال ۱۹۷۰ Cleve Moler رییسدانشکده نیومکزیکو نرم‌افزار متلب را بر مبنا و اساس زبان فرترن نوشت.در سال ۱۹۸۳ این نرم‌افزار را بر پایه زبان برنامه‌نویسی C شکل دادند و پس از بنیانگذاری شرکت گسترش آن سرعت گرفت.

نرم افزار متلب یکی از پرکاربرترین نرم افزار هایی می باشد که امروزه مورد توجه و همچنین مورد استفاده قرار گرفته است.کاربرد این نرم افزار برای تحلیل های ریاضی به کار می رود ، که با شما می توانید عملیات ریاضی را به راحتی انجام داد . به طور مثال ماتریس چند در چندکه محاسبه آن مشکل می باشد را به راحتی این نرم افزار انجام می دهد.نرم افزار متلب برای کارهای بسیار بزرگ به کار می رود که از آن برای تحلیل های بسیار پیچیده از آن استفاده می شود.شما میتوانید این فایل آموزشی را به صورت کاملا رایگان در پایین صفحه دانلود نمایید و برای مطالب بیشتر به دسته ی کامپیوتر اموزش نرم افزار مراجعه فرمایید.

عنوان کتابعنوان کتاب : بهترین مقاله آموزشی سیمیولینک در متلب

نویسنده  نویسنده : ایمان صابری

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۳۱

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *