Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

اجرای اولین پروژه در اندروید پارت ۲

اجرای اولین پروژه در اندروید پارت 2

اجرای اولین پروژه در اندروید پارت ۲

توضیحات :

اجرای اولین پروژه در اندروید پارت ۲ : در آموزش ابتدایی برنامه نویسی اندروید که در محیط  اندروید استودیو (Android Studio) آموزش داده ایم، با اصل های برنامه سازی در اندروید، اجزای اصلی برنامه های اندروید و ترتیب فراخوانی آنها در برنامه ها آموزش میبینیم. کمی در مورد طراحی لایه ها و ظاهر برنامه می پردازیم. هر چند تمرکز اصلی ما روی مبحث های طراحی گرافیکی و لایه ها، به بخش دیگری از آموزش منتقل می شود. در ادامه بحث با Activity ها در اندروید آشنا می شویم، چرخه حیات (Activity Lifecycle) آن را مورد بررسی قرار می دهیم که هر برنامه نویس اندروید باید با آن آشنا شده باشد.

برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این ویدیو سعی شده تا نصب برنامه اندروید استودیو را به راحتی انجام بدهید.یکی از مشکلات این برنامه این است که ما از طرف شرکت گوگل تحریم هستیم ودر داخل این برنامه نمی توانیم با IP ایران موارد آن را دانلود کنیم. کهدو تا از این موارد SDK , JDK است. از طریق تغییر IP می توانیم این موارد را دانلود کنیم. وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم  را  در اختیار شما قرار می دهد.در ادامه مطلب این فیلم را دریافت کنید.

۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است.این جا سوال پیش می آید که اندروید چیست؟ سیستم عامل اندروید در انواع گوشی های مختلف وجود دارند و این اندروید ها اصلا شباهت چندانی به هم ندارند اما در سیستم عامل iOS در ابزار های مختلف ظاهر یکسانی دارد و فقط هم گجت های ساخت اپل می توانند از آن بهره ببرند.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : اجرای اولین پروژه در اندروید پارت ۲

نویسنده  مدرس

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱۳ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *