دروس اختیاری, طراحی وب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

آموزش عملی و گام به گام طراحی سایت

آموزش عملی و گام به گام طراحی سایت

آموزش عملی و گام به گام طراحی سایت

توضیحات : 

آموزش عملی و گام به گام طراحی سایت : در طراحی سایت و طراحی پرتال هر وب سایتی تعداد زیادی فایل وجود دارد , كه در تعداد مشخصی پرونده , مرتب شده اند. مثل مرتب کردن فایلها در رایانه های شخصی. در دیزاین سایت و دیزاین پرتال هنگامی كه یك نشانی وب را در مرورگر تایپ می كنید مثلا www.digiemc.com  برنامه مرورگر به سراغ اكانت میزبانی می رود كه این آدرس به آن اشاره می كند. در ادامه به جستجوی یكی از این فایل های اصلی می پردازد. به محض یافتن آدرس مورد نظر، این فایل یا صفحه را در مرورگر شما نمایش خواهد داد. صفحه homePage.html ترکیبی است از نوشته ها و عکس هایی که تولید کننده  سایت نوع  چینش آنها را مشخص می کند.

برای دانلود کتاب آموزش طراحی سایت عملی و گام به گام از سایت www.digiemc.com به ادامه ی مطلب بروید …

ادامه ی توضیحات :

متن مورد نظر در خود سایت موجود است در حالی که فایل های تصویری امکان دارد در وب سایت سیو شده باشد(کنار صفحات وب وفایل ها یا در پوشه ای جداگانه)یا در جای دیگری از اینترنت باشد. ممکن است بعضا متن ها و عکس ها از یک صفحه به صفحه های دیگری لینک داده شود. بدین معنی که میتوان به سادگی و تنها با کلیک کردن بر روی قسمت لینک دار شده صفحه به صفحه ی دیگر رفت. این مجموعه از صفحه های وب , تصاویر و فایل های موجود دیگر که در اکانت میزبان وجود دارد،مجموعا یک وب سایت را می سازد.

در ادامه ی کتاب آموزش عملی و گام به گام طراحی سایت به طور مختصر توضیحاتی در  طراحی سایت و طراحی پرتال در مورد مسائل مربوط به سایت به شرح زیر ارائه خواهیم داد:
الف – مراحل راه اندازی وب سایت در طراحی سایت و طراحی پرتال 

ب – نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی سایت و طراحی پرتال

درباره کتاب : 

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش عملی و گام به گام طراحی سایت

نویسنده نویسنده : جمال روح بخش

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۳۵

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود :۱مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *