کامپیوتر, کتاب های زبان اصلی

مدیریت سرورهای ویندوزManaging Windows Servers

مدیریت سرورهای ویندوزManaging Windows Servers

مدیریت سرورهای ویندوزManaging Windows Servers

  • مقدمه :

    • این کتاب برای آشنایی با مدیریت سرورهای ویندوز با آشپز طراحی شده است شما با مفاهیم, ​​ابزارها و ویژگی های موجود برای کمک به شما در مدیریت ویندوز میزبان با آشپز در این کتاب, شما یاد خواهید گرفت که چه چیزی از آشپز انتظار می رود .در ویندوز, چگونگی شروع به استفاده از آن, و آنچه سرآشپز برای مدیریت ویندوز فراهم می کند ارائه شده است .

    • میزبان که از سیستم های لینوکس متفاوت است, شامل نمونه هایی از استقرار کامل پشته برنامه NET / IIS, است ادغام ابر و برخی اطلاعات در مورد توسعه و آزمایش شبکه های ناهمگان میزبان مبتنی بر ویندوز و لینوکس است.

این کتاب چه چیزی را پوشش می دهد :

  • فصل ۱, سرآشپز و ویندوز, به عنوان مقدمه ای برای پشتیبانی سرآشپز به کار می رود ویندوز, چه نوع از ویژگی های شما می توانید از آشپز در پلت فرم ویندوز انتظار می رود و چگونگی شروع شدن فصل ۲,  نصب مشتری – یک مرور کلی از مفهوم سرآشپز, پوشش را پوشش می دهد نحوه نصب سرویس​گیرنده بر روی یک میزبان ویندوز و همچنین یک نمای کلی از سرآشپز معماری و اصطلاحات و دیگر اطلاعات مهم برای شروع شما با مدیریت ویندوز.
  • فصل ۳, منابع اختصاصی ویندوز, شما را به منابع منحصر به فرد معرفی می کند برای مدیریت ویندوز از طریق آشپز این فصل توصیف ها و نمونه هایی را ارائه می دهد از هر منبع, از جمله نقش ها, ویژگی ها, نصب بسته ها, اسکریپت های دسته ای, رجیستری ویندوز و بسیاری دیگر. فصل چهارم, تهیه یک پشته برنامه, یک راهنمای دستی برای تهیه ارائه می دهد پشته کامل برنامه (چارچوب .NET, پیکربندی IIS, سرور پایگاه داده نصب, و غیره), از جمله تعیین نقش ها, تنظیم اطلاعات پیکربندی, نصب نیازها و پیکربندی برنامه.

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : مدیریت سرورهای ویندوزManaging Windows Servers

نویسنده  نویسنده : John Ewart

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۱۰

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود -۱ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *