مانگا استودیو۵ Manga Studio 5 Beginner’s Guide

مانگا استودیو5 Manga Studio 5 Beginner's Guide

مانگا استودیو۵ Manga Studio 5 Beginner's Guide

  • مقدمه :

  • مانگا، کمیک, هنر متوالی, نوارهای کاریکاتور, و رمان های گرافیکی همگی مشابه هستند, داستان ها را با تصاویر و کلمات می گویند. در حالی که سبک, شیوه و بسته بندی این داستان ها تغییر کرده است, روند ایجاد آنها نسبتا پایدار باقی مانده است. هنرمند بر روی کاغذ می کشد, صفحات به یک letterer ارسال می شود، یک inker علامت مداد را به طوری که صفحات را می توان برای چاپ مجدد, و در نهایت, صفحات به colorist فرستاده می شود برای رنگ آمیزی.
  • این سیستم از همان ابتدا کمک  هایی که از دهه ۱۹۴۰ تا ۱۹۹۰ به بعد از آنها آغاز شده است, همانند (با شکوفایی گاه به گاه) باقی مانده است. سپس, کامپیوترها آمدند و همانطور که می گفت «همه چیز تغییر کرد.» راه، در سال ۱۹۸۸, مایک سازن یک کمیک را به نام Shatter کشید. این اولین کمیک بود که به طور کامل بر روی کامپیوتر کشیده شد. با استفاده از یک هزاره جدید که در حال حاضر باستان به ما می رسد، مکینتاش اصلی اپل با MacPaint، من آن را خوانده ام و جهان من تغییر کرده است.
  • توضیحات :

  • کمدی Malibu اولین ناشر (که من می دانم) برای ترکیب رنگ دیجیتالی در همه کمیک های خود بود. سپس, نامه ها به بازی دیجیتالی وارد شدند. قرص های گرافیکی به عنوان عنصری تبدیل شد. با این حال, روند ایجاد خنده دار در این مرز جدید تولید دیجیتال هنوز هم جزئی بود. همه چیز خیلی صفحه محور بود که داستان برای دیدن سخت بود. ده ها تن از پرونده ها وجود داشت, بعضی ها برای مداد، دیگر برای کار با قلم, و سپس کپی هایی از فایل هایی که با قلم و رنگ نوشته شده بودند. برنامه های مختلف برای هر مرحله از این روش گاهی اوقات استفاده می شود. سیستم باقی می ماند در حالی که ابزار تغییر کرده است. سرت رو چرخانده؟

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : مانگا استودیو۵ Manga Studio 5 Beginner's Guide

نویسنده  نویسنده : Michael Rhodes

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۰۰

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود -۱۶ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *