دیگر کتب, دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

مقاله آموزشی چرا سرعت سیستم کم می شود

مقاله آموزشی چرا سرعت سیستم کم می شود

مقاله آموزشی چرا سرعت سیستم کم می شود

 

خلاصه:

 

 • بعضی مواقع برای شما پیش می آید که با سیستم خود کار می کنید که متوجه کند شدن آن می شوید.به نظر شما چه اقداماتی باید انجام داد؟ پاسخ به سوال متفاوت بوده و ممكن است دلايل متعددي در اين رابطه باشد . در برخي موارد ممكن است با رعايت برخي نكات ساده در خصوص نحوه نگهداري سيستم مشكل برطرف شود و در مواردی ديگر ممكن است مجبور به ارتقاء سيستم و يا تعويض قطعات مسئله دار گرديم . در ادامه این آموزش به برخي نكات اوليه به منظور بهبود كارآئي سيستم اشاره مي گردد . وجود اشكال در فايل هاي ذخيره شده بر روي هارد ديسك ممكن است كاهش كارآئي سيستم و بروز اشكالات فيزيكي هارد ديسك می باشد .

سایت دیجی ای ام سی در رشته های کامپیوتر ، برق و مکانیک پی دی اف های  آموزشی را برای شما عرضه کرده است ،امیدواریم که رضایت شما کاربران را در بر بگیرد.ادامه مطلب مقاله آموزشی چرا سرعت سیستم کم می شود را در صفحه بعد دنبال کنید.

توضیحاتی مختصر:

 

 • با اجراي برنامه Scan disk مي توان تعداد زيادي از خطاهاي موجود بر روي هارد ديسك را از بین برد. برنامه اسکن دیسک بررسي لازم در خصوص وجود اشكالات فيزيكي بر روي هارد ديسك را نيز انجام می دهد . بخاطر داشته باشيد كه با توجه به ظرفيت هارد ديسك نصب شده بر روي كامپيوتر ، فرآيند بررسي وضعيت هارد ديسك مي تواند مدت زمان زيادي بطول انجامد و نمي بايست در اين فاصله عمليات خاصي را انجام داد . به جز اسکن دیسک موارد دیگری برای برطرف کردن افت سیستم وجود دارد که به طور اختصار به آن اشاره می کنیم:

   

  • حذف فایل های اضافه
  • دفرگ کردن
  • حذف کردن اطلاعات موجود بر روی کش
  • نصب آنتی ویروس

عنوان کتاب عنوان کتاب : مقاله آموزشی چرا سرعت سیستم کم می شود

نویسنده  منبع : www.IrPDF.com

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۱

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۳۶۶ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *