دیگر کتب, دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

مقاله آموزشی اسرار رجیستری

مقاله آموزشی اسرار رجیستری

مقاله آموزشی اسرار رجیستری در ویندوزxp

 

مقدمه:

 

  • رجیستری محتویات باطنی  ویندوز یا در واقع همان تنظیمات درونی می باشد که می توان یک سری تغییراتی را در ویندوز اعمال نمود. رجیستری را می توان به عنوان بانک اطلاعاتی شناسایی کرد که برای نگهداری تنظیمات بر روی سیستم عامل ها اعمال نمود. رجیستر شامل اطلاعات و تنظیماتی است که برای تمام قطعات سخت افزاری ، نرم افزاری ، کاربران و تنظیمات مربوط به خود سیستم مورد استفاده قرار می گیرید. هر زمان که کاربری تغییری در تنظیمات مربوط بهControl Panel یاFile Associations ،System Policies ایجاد کند و یا برنامه نرم افزاری جدیدی  را نصب کند ، این تغییرات در رجیستری ویندوز ثبت شده و باقی می مانند.

وب سایت www.digiemc.com (برق ، کامپیوتر و مکانیک). برای ادامه مطلب و دانلود مقاله آموزشی اسرار رجیستری به صفحه بعد مراجعه نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

  • فایل های فیزیکی که رجیستری را تشکیل می دهند بسته به نسخه ویندوز شما در محل و مکان خاصی نگهداری می شوند.برای ورود به رجیستری معمولا در منوی استارت در قسمت command تایپ می کنیم regedit که با این کار وارد رجیستر سیستم می شوید.شما می توانید از سایت دیجی ای ام سی از ترفندهای رجیستری اطلاعات بیشتری کسب کرده واز سایت بهره کافی را ببرید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : مقاله آموزشی اسرار رجیستری

نویسنده  نویسنده : جواد سلطانی
تعداد صفحات تعداد صفحات : ۵۹

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۷۵۹ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *