کامپیوتر, کتاب های زبان اصلی

کتاب آنگولار Angular in 60 minutes

کتاب آنگولار Angular in 60 minutes

کتاب آنگولار Angular in 60 minutes

مقدمه :

کتاب آنگولار Angular in 60 minutes : آنگولار جی اس (AngularJS) یکی از بهترین فریم های ورک جاوا اسکریپت بوده که قابلیت های Data Binding دو طرفه را بین اشیاء Html و جاوا اسکریپت راحت می کند و از حجم زیادی از کدها را می کاهد.انگولار جی اس یک چارچوپ وب اپلیکیشن متن باز است و خیلی از کدهای مربوطه می کاهد. این چهار چوب اپلیکیشن اولین بار توسط میسکو هوری و آدام آبرونز توسعه یافت. این فریم ورک توسط شرکت گوگل توسعه داده شده است آخرین نسخه آن از طراحی MVC پشتیبانی میکند. این پکیج آموزشی در ۶۴ پارت در ۵۰ ساعت تهیه و تولید که می توانید از ابتدای این فریم ورک قدرتمند آشنا شوید.

شما در مورد برنامه ی  ( آنگولار )Angular js شنیده اید اما دقیق با این برنامه آشنایی ندارید این کتاب برای شما اصول Angular js in 60 minutes (آنگولار در ۶۰ دقیقه) را توضیح داده است که تمامی مراحل برنامه و اصول کلیدی برنامه برای شما ارائه شده است. با مطالعه ی این کتاب نیازی به دانستن اطلاعات قبلی در مورد ( آنگولار )Angular js ضرورتی ندرد زیرا این کتاب از پایه توضیح داده است.

توضیحاتی در مورد ( آنگولار )Angular js :

( آنگولار )Angular js یکی از مهمترین و معروف ترین برنامه های فریم ورک های جاوا اسکریپت می باشد. ( آنگولار )Angular js می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اپلیکیشن های یک صفحه ای ( single page applicatin) باشد. فریم ورک ( آنگولار )Angular js دارای ویژگی دیتابیندینگ (databinding) , ایجاد تگ و کامنت های اچ تی ام ال(Html) می باشد.از برنامه ی ( آنگولار )Angular js می توان در پروژه برنامه های تک صفحه ای وسیع یا در المان های بسیار کوچک می توان استفاده کرد.

ویژگی های آنگولار جی اس :

  •  data-binding دوطرفه
  •  تمپلیت ها
  •  دایرکتیو ها
  • dependency injection
Contents

AngularJS in 60 Minutes

Introduction

Module 1: Getting Started

Single Page Application (SPA)

The Challenge With SPAs

AngularJS.org

Download AngularJS

Module 2: Directives, Filters and Data Binding

What are Directives?

Using Directives and Data Binding Syntax

Data-Binding Example using AngularJS Directives

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : کتاب آنگولار Angular in 60 minutes

نویسنده نویسنده : Dan wahlin

تعداد صفحات تعداد صفحات: ۱۰۲

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود -۷٫۵ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *