دروس تخصصی, کامپیوتر, کتاب و جزوات, هوش مصنوعی

کتاب آموزشی هوش مصنوعی

کتاب آموزشی هوش مصنوعی

کتاب آموزشی هوش مصنوعی

مقدمه:

در دنیایی که بشر امروزی زندگی می کند همه چیز به سرعت در کارها بستگی دارد و هر کس در انجام کارها سریعتر عمل نماید می تواند در زندگی خود و در شغل خود موفق باشد و در پیشبرد اهداف خود احساس رضایت نماید.در دنیای ارتباطات کنونی انسان ها در تلاش هستند که زندگی خود را راحت تر کنند و از این زندگی بهره کافی را ببرند.دانشمندان علم کامپیوتر و ارتباطات از گذشته بر این بودند که این چشم انداز را برای بشریت به واقعیت برساند و دهکده جهانی امروز را حتی کوچکتر نمایند و ارتباطات را نزدیک تر و مکانیزه تر و همچنین امن تر نمایند.

در  وبسایت دیجی ای ام سی سعی داریم  شما عزیزان را با کتابی آشنا کنیم که در زمینه هوش مصنوعی گردآوری شده است و می تواند در این خصوص شما را یاری نماید و در پیشبرد اهداف آینده شما کمک کند.

سرفصل کتاب آموزشی هوش مصنوعی:

برای ارتباط با یکدیگر و حتی زندگی روز مره،علم هوش مصنوعی بسیار مفید است و کار را راحت می کند.علم هوش مصنوعی در بازی ها،ابزارها و اجزای ساختمان و انواع نرم افزارها کاربرد بسیاری دارد.نمونه ساده ای از کاربرد آن بازی شطرنج در ویندوز و یا سیستم عامل های دیگر می باشد.در اینترنت اشیاء علم هوش مصنوعی بسیار کاربرد دارد. هوش مصنوعی در ساخت ربات ها و همچنین مدیریت طراحی آن نقش به سزایی دارد.

مطالبی که در کتاب هوش مصنوعی استفاده شده است،می توان  به موارد زیر اشاره نمود:

  • علل مطالعه هوش مصنوعی
  • مروری بر عامل های هوشمند
  • حل مسئله از طریق جست و جو
  • جست و جو  و اکتشافات آگاهانه
  • آشنایی با انواع الگوریتم های جست و جو

عنوان کتاب عنوان  : کتاب آموزشی هوش مصنوعی

نویسنده  نویسنده : مصطفی قبائی آرانی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۴۳

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۳٫۹۶ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *