اصلی, ریاضی مهندسی, کتاب و جزوات, مکانیک

کتاب درسی ریاضی مهندسی

کتاب درسی ریاضی مهندسی

کتاب درسی ریاضی مهندسی

 

مقدمه:

 

دانش ریاضی برای بررسی کمیته و ساختار و فضا و دگرگونی تعبیر می شود.در تعریف دیگر ریاضی می توان گفت که در آن استدلال منطقی از اصول و تعریف ها به نتیجه دقیق وجدیدی می باشد.ریاضی از علوم طبیعی نمی باشد ، اما ساختار ویژه ای دارد که بیشتر دانش آن طبیعی است و در فضایی جدا از طبیعت و محض گونه گسترش پیدا می کند ، به‌طوری که علوم طبیعی برای حل مسائل خود به ریاضی بازمی‌گردند تا جوابشان را با آن مقایسه ومورد بررسی قرار میدهد.ریاضیات یکی از زبان های  علمی است.جبر نوعی خلاصه کردن می باشد که کمیت های آن نامعلوم است وبا ایکس و وای نشان داده می شود.

سایت (www.digiemc.com) کتاب درسی ریاضی مهندسی را برای شما کاربران محترم آموزش می دهد .برای توضیحات بیشتر و دانلود این آموزش به صفحه بعد مراجعه فرمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

مهندسان، فیزیکدانها، وبقیه  دانشمندان، تمامی آنها از ریاضیات در کارهایشان استفاده می‌کنند. بعضی از کارشناسان که به مطالعه اعداد، کمّیت‌ها، شکل‌ها و فضا به‌شکل محض علاقه زیادی دارند، ریاضیات غیرکاربردی را استفاده می کنند.نظریه اعداد که شامل مطالعه اعداد درست و نحوه عمل آنهاست، شاخه‌ای از ریاضیات محض به‌شمار می‌آید. در دنیای امروزی، ریاضیات یکی از عناصر کلیدی علوم الکترونیک و کامپیوتر به‌شمار می‌رود.

عنوان کتاب عنوان کتاب : کتاب درسی ریاضی مهندسی

نویسنده  نویسنده : فرشاد سرایی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۸۵

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲۱٫۹ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *