اصلی, کتاب و جزوات, مکانیک, نقشه کشی صنعتی 1

کتاب درسی نقشه های صنعتی خودرو

کتاب درسی نقشه های صنعتی خودرو

کتاب درسی نقشه های صنعتی خودرو

 

مقدمه:

 

  • آموزش عملی نقشه کشی و رسم فنی بدون آگاهی درباره ی ماشین آلات صنعتی، مکانیزم های به کار رفته در آن ها و اجزای ماشین مقدور نیست . ساختار خودرو از میان تولیدات صنعتی، مجموعه ای است که انواع مکانیزم ها و سیستم های صنعتی را کی‏جا و در کنار هم شامل می شود. تشابه و کیسانی بین مکانیزم های مختلف مولد قدرت، انتقال قدرت، کنترل، هدایت و تنظیم در شاخه های مختلف صنعت و نیز استفاده مستقیم از اجزاء استاندارد ماشین، مانند اتصالات، محورها، چرخ دنده ها، ترمزها، مفصل ها و کلاچ ها و یاتاقان ها در اتومبیل دلیل قانع کننده ای جهت انتخاب خودرو به عنوان مبنای مباحث این ک‏تاب است . خودرو مجموعه ای از قطعات بسیار زیادی است که در ارتباط صحیحی با هم قرار گرفته و وسیله ای را برای حرکت و جابه جایی مسافر و بار ایجاد کرده اند.
  • سایت دیجی ای ام سی کتاب درسی نقشه های صنعتی خودرو را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

در این کتاب کوشش شده است که مكانيزم ها و سیستم های تشکیل دهنده خودرو با توجه به کاربرد و وظیفه هر کدام در مجموعه و اجزای تشکیل دهنده ی هر قسمت و نحوه ی شناخت و ترسیم نقشه های صنعتی آن ها بررسی شود. تمرین هاي پایانی هر فصل، تأ یکدی مجدد بر آموزش و کاربرد آموخته ها در ترسیم قطعات است .امید است که این مجموعه گام کوچکی در افزایش دانش و مهارت های هنرجویان رشته نقشه کشی صنعتی به کمک رایانه باشد .

عنوان کتاب عنوان کتاب : کتاب درسی نقشه های صنعتی خودرو

نویسنده  نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۳۶

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۵٫۱۳ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *