دیگر کتب, دیگر کتب, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

کتاب آموزش نرم افزار Anki

کتاب آموزش نرم افزار Anki

کتاب آموزش نرم افزار Anki

 

مقدمه:

 

آنکی  یک نرم‌افزار فلش کارت است. آنکی  یک کلمه ژاپنی به معنای به‌خاطر سپردن است.الگوریتم SM2 برای SuperMemo در اواخر دهه ۱۹۸۰، براساس روش تکرار با فاصله ایجاد شد. Anki از الگوریتم اصلاح شده استفاده می‌کند که اجازه می‌دهد کارت‌ها اولویت‌بندی شوند و بر اساس آن اولویت نشان داده شوند. کارت‌های آنکی با استفاده از HTML ارائه می‌شوند و می‌توانند حاوی متن، تصویر، صدا، ویدئو  و معادله‌های LaTeX باشند.کتاب آموزش نرم افزار Anki

این آموزش  را میتوانید از دیجی ای ام سی  دریافت کنید.

توضیحاتی مختصر:

دسته‌های کارت در فرمت SQLite نگه‌داری می‌شوند.با آنکی می‌توانید بخش‌های دیگری برای هر طرف درست کنید. همچنین آنکی امکان این را دارد که انواع مختلفی از کارت‌ها را درست کنید؛ مانند «جای خالی» یا کارت‌های پشت و رو همگام‌سازی را به طور رایگان پشتیبانی می‌کند. می‌توانید کارت‌های خود را در سرویس آنلاین AnkiWeb ذخیره‌سازی کنید. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد تا در کامپیوتر‌های مختلف یا تلفن همراه به کارت‌هایشان دسترسی پیدا کنند.

سایت دیجی ای ام سی کتاب آموزش نرم افزار Anki را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : کتاب آموزش نرم افزار Anki

نویسنده  نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۴۷

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۹۵۱ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *