کتاب آموزش اچ تی ام ال ۵

کتاب آموزش اچ تی ام ال 5

کتاب آموزش اچ تی ام ال ۵

 

چکیده:

 

زبان اچ تی ام ال ۵ (ابر متن) زبانی می باشد برای ساختن و محتویات در اینترنت است که می توانید به راحتی  از آن استفاده کنید.از ویژگی های این زبان این است که از فناوری های چند رسانه ای پشتیبانی می کند.در این پی دی اف آموزشی استفاده اچ تی ام ال در بازی ها کاربرد زیادی دارد.برای اینکه بتوانیم بازی خب را طراحی کنیم نیاز به چند زبان برنامه نویسی داریم :

  • زبان جاوا اسکریپت
  • زبان سی
  • زبان سی پلاس پلاس
  • زبان اچ تی ام ال ۵

زبان HTML 5 بسیار نقش مهمی در بازی های امروزه دارد، این زبان نقش توسعه دهنده ای نیز دارد که نویسنده این پی دی اف به آن اشاره دارد.در قسمت اول (فصل اول) با جاوا اسکریپت شروع کرده است سپس با زبان سی و سی پلاس پلاس کد نویسی آن را شروع کرده و نیز توضیحاتی راجع به آن داده است ، و در آخر با زبان اچ تی ام ال ۵ طراحی گردیده است.

شما از طریق وب سایت (www.digiemc.com)می توانید کتاب آموزش اچ تی ام ال ۵ را تهیه و آن را در صفحه بعد به صورت رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

با این زبان شما علاوه بر پکیجی از بازی ها ارائه می دهید نیز می توانید آن را به صورت آنلاین در اینترنت بگذارید. شما با این زبان می توانید علاوه بر بازی خیلی از مطالب خود را در اینترنت به اشتراک بگذارید.و در آخر باید بگوییم که این زبان بسیار پیشرفته برای افراد حرفه ای می باشد.

عنوان کتاب عنوان کتاب : کتاب آموزش اچ تی ام ال ۵

نویسنده  نویسنده : Petter Lubbers

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۵۷

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود – ۱۲٫۵ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *