جزوه لغات زبان تخصصی کامپیوتر

لغات تخخصی کامپیوتر

جزوه لغات زبان تخصصی کامپیوتر

 

مقدمه:

 

  • دانشجویان و علاقه مندان به ترجمه زبان کامپیوتر و دیگر زبانها که از این رشته فارغ‌التحصیل می‌شوند و با توجه به نیاز بازار و سفارش‌هایی که از مراکز متنوع و متفاوت کشور دریافت می‌کنند توانایی انجام این کارها را برای امرار معاش و عرضه توانمندی‌های خود برای بهبود و بهره‌وری بالای امور کشور دارا هستند، برنامه‌نویسی برای سایت‌ها با توجه به محتوای درخواستی و مکانیزم عمل تست‌های مختلف یک برنامه، ساخت مدارهایی که قادر به ارتباط با کامپیوتر باشند.شما می توانید برای ادامه مطلب و دانلود این مقاله آموزشی به صفحه بعد مراجعه کنید. 
  • سایت دیجی ای ام سی جزوه لغات زبان تخصصی کامپیوتر را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

  • همچنین ساخت ابزارهای جانبی برای کامپیوتر، ساخت مدارهای ساده منطقی، ساخت سخت‌افزارهایی که برای پردازش الگوریتم‌هایی که با کامپیوترهای معمول قابل پیاده‌سازی نیستند، برنامه‌نویسی سیستمی طراحی مدارهای مجتمع آی سی طراحی سیستم‌های خبره و سیستم‌های اطلاعاتی، فراهم کردن ساخت نرم‌افزارها برای استفاده در کامپیوتراین رشته در ابتدا تحت پوشش رشته‌ای به نام انفورماتیک و تحت نظر دانشگاهای ریاضی درس داده می شد. و امروزه این رشته در اکثر دانشگاه‌ها با عنوان مهندسی کامپیوتر و تحت نظر دانشکده فنی  ارائه می‌گردد .

عنوان کتاب عنوان کتاب : جزوه لغات زبان تخصصی کامپیوتر

نویسنده  نویسنده : محمد علی باباپور

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۳۷

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۳۳۷ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *