اصلی, کتاب و جزوات, مبانی مهدسی برق, مکانیک

جزوه درسی مبانی مهندسی برق

جزوه درسی مبانی مهندسی برق

جزوه درسی مبانی مهندسی برق

 

چکیده:

 

جزوه حاضر که فرا روی شما خواننده گرامی قرار دارد ، مشتمل بر مباحث و سر فصل های مربوط به درس دانشگاهی مبانی مهندسی برق (۱) در رشته مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات می باشد.مطالب مندرج در این جزوه آموزشی به تبیین و معرفی اجزا تشکیل دهنده مدارهای الکتریکی می پردازد. کتاب مرجع دانشگاهی که می بایست به عنوان مکمل در کنار این جزوه مطالعه شده  و مورد استناد و ارجاع قرار گیرد عبارت است از:

  • ماشین های الکتریکی نوشته : A.Straughen و G.r.Slemon ترجمه :آقای دکتر حمید لسانی

سایت دی جی ای ام سی جزوه درسی مبانی مهندسی برق را برای شما کاربران محترم آموزش می دهد .برای توضیحات بیشتر و دانلود این آموزش به صفحه بعد مراجعه فرمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

به این امید که مفید فایده و مقبول نظر واقع گردد. همچنین بر خود لازم می دانم از حسن همکاری و زحمات دیگر دوستان در گرد آوری و تنظیم این جزوه ما را یاری نمودند کمال سپاسگزاری را به عمل آورم.مدیریت شرکت مهندسی پترو پالا محور در راستای بسط و توسعه فرهنگ مهندسی دانش بنیان و حمایت از مهندسین جوان و علاقه مند ، شرایطی را فراهم آورده که دانش آموختگان بتوانند با مراجعه به کتب ، جزوات  ومقالاتی که به صورت رایگان در بخس کتب و مقالات وب سایت این شرکت در دسترس عموم قرار گرفته ، اصول و مبانی صحیح طراحی و مدل سازی سه بعدی سیستم های لوله کشی صنعتی را به صورت خود آموز فرا گرفته است.

عنوان کتاب عنوان کتاب : جزوه درسی مبانی مهندسی برق

نویسنده  نویسنده : فرشاد سرایی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۳۴

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱۱٫۷ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *