دروس اصلی, زبان تخصصی, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

جزوه درسی زبان تخصصی کامپیوتر

 

جزوه درسی زبان تخصصی کامپیوتر

جزوه درسی زبان تخصصی کامپیوتر

 

مقدمه:

 

همان طور که ملاحضه می کنید زبان تخصصی  یکی از دروس رشته های فنی مهندسی کامپیوتر (نرم افزاری – سخت افزاری ) می باشد که در دانشگاه های سراسر کشور تدریس می شود در این قسمت از سایت در خدمت شما دوستان عزیز هستیم از سری مجموعه های جزوات رشته مهندسی کامپیوتر ، این بار جزوه درسی زبان تخصصی دانشگاه علمی و کاربردی ساوه را در اختیار شما قرار می دهیم. هدف این درس آشنایی با لغات تخصصی رشته کامپیوتر و همچنین می توان گرامر هایی که بیان می شود با توجه به تراکم لغات مختلف کامپیوتر و همچنین آشنایی با مقالات و دیگر مفاهیم و غیره می توان دانشجوی گرامی را در نحوه به یادگیری سریع تر این لغات آشنا نمایید.

گذرگاه دیجی ای ام سی جزوه درسی زبان تخصصی کامپیوتر را برای شما کاربران محترم آموزش می دهد .برای توضیحات بیشتر و دانلود این آموزش به صفحه بعد مراجعه فرمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

این جزوه درسی مجموعا دارای ۱۴ فصل به همراه مثال های مختلف بیان شده و نیز در این پی دی اف آموزشی تمریناتی برای شما وجود دارد که می تواند راهنمای خوبی برای شما دانشجویان عزیز باشد امیدوارم در مطالب های بعد آموزش های و کتب و جزوات بیشتری  از رشته ی مهندسی کامچیوتر (نرم افزار – سخت افزار )را برای شما قرار دهیم.

عنوان کتاب عنوان کتاب : جزوه درسی زبان تخصصی کامپیوتر

نویسنده  نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۴ فصل

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۳۶٫۵ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *