دروس اصلی, شیوه ارائه مطلب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

جزوه درسی شیوه و ارائه مطلب

جزوه درسی شیوه و ارائه مطلب

جزوه درسی شیوه و ارائه مطلب

 

چکیده:

 

  • هر آنچه که بین ما و هستی بیان و مبادله می شود را مطلب گویند. اگر مطالب را از بین خود حذف کنیم و یا به عبارت دیگر هیچ چیزی نگوییم ئ در مورد هیچ چیزی نشنویم که خود این امر باعث می شود در مورد هیچ چیز حتی نتوانیم فکر کنیم برای ما چه وضعی پیش می آید.شاید تاریکی و سردر گمی محض پیش می آید ، به عبارت دیگر اگر آفرینش ما بدون بیان مطالب صورت می گرفت تاریکی و تنهایی سراسر وجودمان را فرا می گرفت.مطالب ، از ارتباط ما با یکدیگر طبیعت و فرازتر از آن ناشی می شود. عامل ارتباط ما با هستی همان بیان مطالب است و چون ما موجودی آفریده شده ی مرتبط با جهان آفرینش هستیم امکان نداشتن قدرت بیان مطالب ، حتی قابل تصور نیز نمی باشد.

سایت دیجی ای ام سی جزوه درسی شیوه و ارائه مطلب را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

  • وجود ما بدون اتکا بر ارتباط با سایر پدیده ها مقدور نیست.به عبارت ساده تر حتی بودن ما به تنهایی و به دور از هیچ گونه ارتباط محال است. مرتبط بودن یا نبودن ما با جهان آفرینش به دلیل انسان بودن ما که خواهان شناخت خود و پیرامون خود هستیم ، سبب ارتباط می شود.به عبارت دیگر ما ذاتا مرتبط با پدیده های دیگر هستیم و فرق ما با سایر پدیده ها میل و گرایش به شناخت وفهم این نوع روابط است.

عنوان کتاب عنوان کتاب : جزوه درسی شیوه و ارئه مطلب

نویسنده  نویسنده : محسن رحمتی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۳۵

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۶۳۲ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *