دروس تخصصی, کامپیوتر, کتاب و جزوات, هوش مصنوعی

جزوه درسی هوش مصنوعی عاملهای هوشمند

جزوه درسی هوش مصنوعی عاملهای هوشمند

جزوه درسی هوش مصنوعی عاملهای هوشمند

 

مقدمه:

 

  •  هوش مصنوعی به هوشی گفته می شود که یک ماشین در شرایط متفاوت از خود بروز می‌دهند، می گویند. در تعریف دیگری از هوش مصنوعی می توان گفت که: به سیستم‌هایی می گویند که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسائل رانیز  دارا باشند. اکثر نوشته‌ها و مقاله‌های مربوط به هوش مصنوعی، آن را به عنوان «دانش شناخت و طراحی عامل‌های هوشمند» معرفی می کنند. هوش مصنوعی را باید عرصهٔ پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست.

سایت دیجی ای ام سی در سه رشته (کامپیوتر ، الکترونیک ومکانیک)کتاب و جزواتی را ارائه داده است ، از جمله جزوه درسی هوش مصنوعی عاملهای هوشمند رابه شما به صورت کاملا رایگان (دانلود) و آموزش می دهد.

  • برای دانلود به صفحه بعد مراجعه بفرمایید

توضیحاتی مختصر:

  • یک «عامل هوشمند» سیستمی است که با شناخت محیط اطراف خود، شانس موفقیت خود را پس از تحلیل و بررسی بالا می برند.  جان مکارتی که واژه هوش مصنوعی را در سال ۱۹۵۶ استفاده نمود، آن را «دانش و مهندسی ساخت ماشین‌های هوشمند» تعریف کرده‌است.شما در این پی دی اف آموزشی می توانید مطالب مورد نیاز خود را برداشت نمایید و همچنین در این سایت مطالبی راجع به رشته های کامپیوتر، مکانیک و الکترونیک وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید

عنوان کتاب عنوان کتاب : جزوه درسی هوش مصنوعی عاملهای هوشمند

نویسنده  نویسنده : سید ناصر رضوی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۵

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۶۷۵کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *