دروس تخصصی, کامپیوتر, کتاب و جزوات, نظریه زبانها و ماشینها

آموزش جزوه درسی نظریه زبان ها و ماشین ها

آموزش جزوه درسی نظریه زبان ها و ماشین ها

آموزش جزوه درسی نظریه زبان ها و ماشین ها

 

مقدمه:

  • نظریه زبان ها و ماشین ها یکی از دروس تخصصی رشته کامپیوتر (نرم افزار – سخت افزار )  و فناوری اطلاعات بوده که در دانشگاه های سراسر ایران تدریس می شود. هدف ارائه این درس فرض کنید که شما به عنوان برنامه نویس یک زبان برنامه نویسی را طراحی و تولید میخواهید کنید و باید قبل از همه چیز کامپیالر زبان برنامه نویسی که قرار است پیاده نمایید بنویسید که به ماشین اعلام کنید هر دستوری را به چه شکلی و چه رفتار از خود انجام دهد. امیدوارم بهترین خدمات را برای شما کاربران عزیز قرار دهیم و هر چه بهتر بهترین و با کیفیت ترین مطالب  مرتبط با رشته کامپیوتر را در وب سایت دیجی ای ام سی قرار دهیم .

وبسایت دی جی ای ام سی آموزش جزوه درسی نظریه زبان ها و ماشین ها را برای شما کاربران محترم آموزش می دهد .برای توضیحات بیشتر و دانلود این آموزش به صفحه بعد مراجعه فرمایید.

توضیحاتی مختصر:

  • در حال حاضر تقریبا تمام برنامه‌های عملی با زبان‌های سطح بالاتر یا زبان اسمبلی برنامه نویسی می‌شوند. سپس کد منبع با ابزاری مانند کامپایلرها، اسمبلرها و ارتباط‌دهنده‎‌ها با جنبه مهم برنامه‌های ترجمه‌شده، که به کد ماشین ترجمه نشده‌اند، به کد ماشین قابل اجرا ترجمه می‌شود. هر پردازنده یا خانواده پردازنده، مجموعه دستورالعمل کد ماشین مربوط به خود را دارد.

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش جزوه درسی نظریه زبان ها و ماشین ها

نویسنده  نویسنده : مرتضی سرگزائی جوان

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۳

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۷۶۵کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *