Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

فیلم آموزش مهاجرت از Eclipse به اندروید پارت ۷

فیلم آموزش مهاجرت از Eclipse به اندروید پارت 7

فیلم آموزش مهاجرت از Eclipse به اندروید پارت ۷

توضیحات :

فیلم آموزش مهاجرت از Eclipse به اندروید پارت ۷ : برنامه اندروید محیطی  است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است و این نرم افزار یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم.از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این فیلم سعی شده تا برنامه نویسی اندروید مهاجرت از Eclipse به Android studioرا به راحتی برای شما آموزش دهیم.

در این فیلم آموزشی سعی شده است تا آموزش کامل روش Import کردن برنامه ای که با Eclipse نوشته شده است در اندروید استودیو را آموزش دهیم. Eclipse  نوع دیگری از از برنامه نویسی اندروید است که محیط آن با محیط اندروید استودیو متفاوت است.پس نوع خروجی آن را هم با نوع خروجی اندروید استودیو متفاوت است به همین دلیل برای استفاده از این برنامه در این محیط باید با استفاده از Import کردن برنامه را جدا کنیم.

بعضی تنظیمات و اطلاعات را باید به خاطر بسپاریم که درون برنامه توضیح داده شده است و بعد از آن بر روی منوی  File  رفته و از گزینه new و بعد Import project را میزنیم وارد پنجره ایی می شویم و فایل را انتخاب می کنیم.وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم  را  در اختیار شما قرار می دهد.شما می توانید این پارت آموزشی مهاجرت از Eclipse به اندروید پارت ۷ را در پایین صفحه به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید و پارت های دیگر را در پست های بعدی دانلود کنید.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : فیلم آموزش مهاجرت از Eclipse به اندروید پارت ۷

نویسنده  مدرس

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۳۴ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *