الکترونیک, جبر خطی, دروس تخصصی گرایش کنترل, کتاب و جزوات

حل تمرین سیستم های کنترل خطی

حل تمرین سیستم های کنترل خطی

حل تمرین سیستم های کنترل خطی

مقدمه:

  • کنترل خطی (Linear Control) یکی از مدل های کنترلی است که به صورت گسترده ای در تحلیل مهندسی کنترل استفاده می گردد.کنترل خطی به عنوان پیش نیاز باقی دروس در مهندسی کنترل است.پیش زمینه های مورد نیاز کنترل خطی, ریاضیات مقدماتی , جبر خطی و معادلات دیفرانسیل است.کنترل خطی شامل تحلیل سیستم ها در حوزه زمان و حوزه فرکانس می باشد.

مبحث های اصلی کنترل خطی دربردارنده ی:

  • ۱- جبر خطی ۲-تبدیل لاپلاس ۳-نمایش سیستم های خطی  4-بررسی پایداری سیستم های خطی از طریق ابزار های : آرایه روث , جدول هرویتز, نمودار بود , نمودار های معیار پایداری نایکوئیست, نمودار نیکولز و مکان هندسی ریشه ها ۵-طراحی سیستم های کنترل پیش فاز, پس فاز و پیش پس فاز.
  • کنترل خطی به بررسی سیستم های خطی و غیر قابل تغییر با زمان و خطی سازی سیستم های غیر خطی تغییر پذیر با زمان می پردازد.از مهمترین مبحث ها نیز بررسی کنترل پذیری و رویت پذیری با توجه به پایداری سیستم است.  • توضیحات:

  • سایت (digiemc.com) در این پست برای شما عزیزان حل تمرین سیستم های کنترل خطی با نرم افزار متلب را قرار داده ایم که یکی از دروس مهم در مهندسی برق می باشد و معمولا در ترم های ۵ و ۶ ارائه می گردد.شما در این درس با انواع روش های کنترلی آشنا خواهید شدو پس از گذراندن واحد آن دوره ی آزمایشگاهی آن شروع می شود.که شامل کار با نرم افزار متلب می گردد.

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : حل تمرین سیستم های کنترل خطی

نویسنده نویسنده : امیر سالکی

تعداد صفحات تعداد صفحات: ۳۰

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود -2 مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *