ASP.Net, طراحی وب, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

فیلم آموزشی ASP.NET و ای جکس

فیلم آموزشی ASP.NET و ای جکس

فیلم آموزشی ASP.NET و ای جکس

بعضی از کاربران دیجی ای ام سی  تمایل دارند به سمت برنامه نویسی تحت وب بروند و در این مسیر پیشرفت داشته باشند. خب این انتخاب بهترین گزینه است شاید خیلی از شرکت ها و جاهای دیگه نیاز به برنامه نویس تحت وب دارند خب اینکار مستلزم پشتکار قوی خودتان دارد پس اگر وارد این مسیر شدید باید به طور حرفه ای این برنامه نویسی را پیش بگیرید.

دانلود فیلم آموزشی ASP.NET و ای جکس در ادامه مطلب

شاید سوال باشد که باید از کجا شروع کنیم و چه چیز هایی نیاز باشد خب پاسخ واضح است بستگی به علاقه شما به روش های برنامه نویسی دارد بعضی به سوی برنامه نویسی php و بعضی ها با ASP.NET برنامه نویسی می کنند. خب باید گفت روش های جدیدی و تکنولوژی های مانند MVC روانه بازار شده که خیلی ها برای بروزرسانی اطلاعات و پیشرفت در کار باید این تکنولوژی های رو یاد بگیرند و در آخرین ورژن تکنولوژی MVC core2 وارد بازار شده است که خیلی تکنولوژی جالب و پر کاربرد برای پیاده سازی سایت های قدرتمند می باشد.

توضیحاتی در مورد فیلم آموزشی :

این فیلم آموزشی توسط استاد یاسر بلاغی تهیه شده است. در این فیلم تا حد زیادی با  ASP.Net AJAX Web Service آشنا می شوید. لازم به ذکر با تمرین های و مطالعه های مکرر می توانید به صورت حرفه ای و کامل این زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید.در آموزش های بعدی با انواع تکنولوژی های مختلف این زبان برنامه نویسی آشنا خواهید شد.

 

فیلم آموزشی شرح فیلم :

  • عنوان :  فیلم آموزشی ASP.NET و ای جکس
  • نوع زبان :  ASP.Net AJAX Web
  • تصویر برنامه : –
  • منبع : وب سایت آغازه
  • حجم فایل : ۴۰ مگابایت
  • توضیحات : آموزش برنامه نویسی ASP.Net AJAX Web Service به زبان فارسی توسط یاسر بلاغی

دانلود پارت 1  دانلود با لینک مستقیم

رمز رمز فایل : www.aghazeh.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *