فیلم آموزشی پایگاه داده اوراکل به زبان فارسی

فیلم آموزشی پایگاه داده اوراکل به زبان فارسی

 

فیلم آموزشی پایگاه داده اوراکل به زبان فارسی

  • در خدمت شما دوستان عزیز هستیم با مجموعه فیلم آموزشی اوراکل ORACLE. در ابتدا مث همیشه باید گفت پایگاه داده اوراکل چیست و قدرت آن در چه حد است باید در کجا ها از آن استفاده کنیم. این نرم افزار قدرتمند ساخته و پرداخته کدام شرکت است. میشه گفت  که اوراکل یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین پایگاه داده در کل دنیا می باشد. و به قول شرکت اوراکل این پایگاه داده بر روی هر نوع کامپیوتر از کامپیوترهای شخصی گرفته تا ابر کامپیوترها و مکینتاش تا مینی کامپیوترها کار و استفاده می شود.
  • پایگاه داده اوراکل تقریبا در تمام ماشین ها به یه شکل عمل کرده به نحوی که وقتی پایگاه داده اوراکل را به خوبی یاد گرفتید می توانید در روی هر ماشین دیگری از آن استفاده کنید. اوراکل یک مدیریت پایگاه های داده های رابطه ای است و اوراکل را جزو سیستم های رابطه ای و هم ردیف سیستم هایی چون supra, Informix می دانند.

دانلود فیلم آموزشی پایگاه داده اوراکل به زبان فارسی ادامه مطلب

 

درباره فیلم آموزشی :

  • شرکت اوراکل مانند خیلی از شرکت ها، استاندارد های صنعت بین المللی آمریکا SQL ANSI را که شامل اضافه کردن توابع می باشد را قبول دارند. این فیلم ها با استفاده از نرم افزار سون زیپ فشرده شده اند و هر قسمت بطور مستقل خواهد بودو پسوند هر فایل EXE خواهد بود.حجم این پکیج آموزشی در حدود ۳۷۵ مگابایت و به زبان فارسی می باشد. امیدوارم در پست های بعدی آموزش های نرم افزار های و برنامه های دیگر رو برای شما کاربران محترم قرار دهیم. هم اکنون این آموزش را می توانید از وب سایت دیجی ای ام سی دریافت نمایید.

شرح فیلم :

  • عنوان : فیلم آموزشی پایگاه داده اوراکل به زبان فارسی
  • نوع زبان :  ORACLE
  • تصویر برنامه : –
  • منبع : وب سایت آغازه دات کام
  • توضیحات : آموزش پایگاه داده های اوراکل به زبان فارسی

  دانلود دانلود پارت اول

  دانلود   دانلود پارت دوم

  دانلود   دانلود پارت سوم

رمز رمز فایل : www.aghazeh.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *