دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب ICDL, کتاب و جزوات

عالی ترین آموزش برنامه نویسی اکسل

عالی ترین آموزش برنامه نویسی اکسل

 

عالی ترین آموزش برنامه نویسی اکسل 

توضیحاتی در مورد اکسل

عالی ترین آموزش برنامه نویسی اکسل : ابتدا باید تاکید کنیم که سررشته برنامه نویسی اکسل را دانشی دور از دسترس فرض نکنید و بدانید که کاری پیچیده نیست و با حوصله و پیگیری کاملا در بازه زمانی ۳ الی ۶ ماه انجام شدنی است.مایکروسافت اکسل ( Microsoft Excel)،عالی ترین آموزش برنامه نویسی اکسل است که یکی ازپروگرام های صفحه گسترده است گه توسط شرکت ماکروسافت پخش می شود. 

اولین بسته ی نرم افزاری آفیس برای ویندوز در سال ۱۹۹۰ میلادی عرضه شد. که دستور خانگی آن شامل نرم افزار ورد، اکسل و پاورپوینت می باشد. نرم افزار مایکروسافت اکسل در مایکروسافت ویندوز و اپل نمایش داده شده است. از طریق برنامه نویسی اکسل می توانید بدون اطلاعات و دانش خاصی در زمینه برنامه نویسی و استفاده از ماکروها و …. برنامه یا پروژه های بزرگ و کوچکی را تشکیل نمایید.

امروزه صفحه گسترده اکسل در اتوماسیون های اداری و تجاری به شدت استفاده و کاربرد دارد. ماکرو نویسی در اصل همان برنامه نویسی در اکسل می باشد که از این طریق شما می توانید اطلاعات و پروژه های خیلی خوب و مهمی را در اکسل انجام دهید.در اکسل می‌توانیم به زبان VBA برنامه بنویسیم و این روشی  است که برخی از کاربران حرفه‌ای اکسل مانند کارشناسان مالی و حسابداری و یا مهندسین صنایع انجام می‌دهند. خوب است بدانید که بسیاری از کارشناسانی که اکنون در اکسل برنامه نویسی می‌کنند، کارشان را از ابزاری به نام Record Macro آغاز نموده‌اند و در این مقاله ما می‌خواهیم این ابزار اکسل را به شما معرفی کنیم.

در این قسمت از سایت آموزش برنامه نویسی و ماکرو نویسی در اکسل را فراخواهید گرفت که می شود آن را از وب سایت دیجی ای ام سی ( مرجع تخصصی کامپیوتر ، برق و مکانیک ) دانلود نمایید.

 

پروژهدرباره ی فایل آموزشی 

  • عنوان : عالی ترین آموزش برنامه نویسی اکسل

  • نوع زبان :  VB 

  • تصویر برنامه : –

  • منبع : گروه فرا دانش

  • نویسنده : وحید فرزام

دانلود  دانلود – ۱٫۸۱ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *