دیگر کتب, دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

اسلاید طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه نویسی

اسلاید طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه نویسی

اسلاید طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه نویسی

مقدمه:

هم اکنون برای شما دوستان محترم پستی گذاشته ام که مربوط به درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی می باشد و می تواند برای همه دانشجویان رشته های کامپیوتر مفید واقع شود و در رسیدن به اهدافتان کمک بزرگی کند. اسلاید طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه نویسی برای شما دانشجویان عزیز جمع آوری شده است که می تواند در رسیدن شما به مفهوم مطلوبتان کمک نماید البته باید این نکته قابل توجه باشد که هیچ گاه از این درس غافل نشوید و مطالب آن را به خوبی درک کنید تا در هنگام تولید محصولات خود در بازاردچار مشکلات عدیده ای نگردید.

  وبسایت دیجی ای ام سی اسلاید طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه نویسی را در اختیار شما قرار می دهد و در ادامه مطلب می توانید این اسلاید آموزشی را دانلود نمایید.

در این پست اسلاید طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه نویسی گذاشته شده است که درسی از درس های رشته مهندسی کامپیوتر در دوره کارشناسی بوده و مربوط به طریقه طراحی زبان های برنامه نویسی و اجرای آن ها و پیاده سازی آن ها می باشد و باید در درک آن به خوبی تلاش نمود بنده به عنوان دوست به شما عرض می کنم که این درس از دروسی است که در دوره کارشناسی مربوط به قبل سال ۹۱ می باشد اما مطالب آن بسار مفید است و از یک دانشجوی کامپیوتر انتظار می رود که اطلاعات حداقلی از آن داشته باشد.

عنوان کتاب عنوان اسلاید : آمار و احتمالات مهندسی

نویسنده  نویسنده : مهدی یوسف خانی

تعداد صفحات تعداد صفحات : –

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۹۱٫۷ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *