الکترونیک, دروس اصلی برق, زبان تخصصی برق, کتاب و جزوات

جزوه آموزشی ترجمه زبان تخصصی رشته برق

زبان تخصصی رشته برق

جزوه آموزشی ترجمه زبان تخصصی رشته برق

توضیحات :

جزوه آموزشی ترجمه زبان تخصصی رشته برق : زمانی که برای تحقیق و ارائه های دانشجویی به مقاله های خارجی مراجعه می کنیم، همیشه هستند کلمات و اصطلاحاتی که معنای آنها را نمی توان در دیکشنری های ساده و معمولی یافت. به همین دلیل است که برای رشته های تحصیلی متفاوت، دیکشنری های تخصصی تألیف می شوند. اگر دانشجوی رشته مهندسی برق در یکی از گرایش های برق قدرت، برق صنعتی، کنترل، الکترونیک یا مخابرات هستید، “دیکشنری برق” با دربرگیری بیش از ۲۰ هزار لغت و اصطلاح تخصصی این رشته می تواند یکی از لازم و واجب ترین ابزارهایی باشد که باید در موبایل تان داشته باشید.

دیکشنری برق یک فرهنگ لغت دو زبانه است و در آرشیو و بایگانی آن می توان به جستجوی کلمات فارسی و انگلیسی پرداخت. کافیست از بالای صفحه، تیک فارسی یا انگلیسی را بزنید و آن وقت جستجو را آغاز کنید نتایج جستجوی دیکشنری برق به محض تایپ کلمات در پایین صفحه نمایان می شوند، و این یکی از مزایا و ویژگی بزرگ اپلیکیشن است که شما را برای رساندن به مقصود منتظر نمی گذارد. بعد از این که کلمه مورد نظرتان را پیدا کردید، اگر معنای آن برایتان اهمیت ویژه ای داشت قادرید با اشاره روی آیکن قلبی که کنارش قرار گرفته، آن را به منوی علاقه مندی ها بفرستید تا در مراجعه های بعدی به آپ، زحمت تایپ و جستجوی مجدد آنها را به خود ندهید.

جزوه آموزشی ترجمه زبان تخصصی رشته برق الکترونیک مخابرات و کنترل – این  جزوه آموزشی  را میتوانید از دیجی ای ام سی  دریافت کنید. همچنین برای دریافت تمامی مطالب وب سایت دی جی ای ام سی میتوانید به کانال تلگرامی ما به آدرس digiemc@ بروید. 

 

عنوان کتاب عنوان جزوه : جزوه آموزشی ترجمه زبان تخصصی رشته برق

نویسنده  نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : –

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۶٫۵ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *