مقاله, مکانیک

دانلود مقاله کاربرد تیغه فرز انگشتی تک پر

دانلود مقاله کاربرد تیغه فرز انگشتی تک پر

دانلود مقاله کاربرد تیغه فرز انگشتی تک پر

مقدمه :

فرز انگشتی نوعی آلت برقی است که برای منبت کاری، ظریف کاری های نجاری، قالب سازی ها و… کاربرد دارد. فرز انگشتی از از چند چرخ دنده و یک موتور کوچک تو خویش سهم می برد الی شفت اصلی دستگاه را بچرخاند. سرعت فرزانگشتی با دور در دقیقه مشخص میشود. ممکن است سرعتی حدود ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه داشته باشد. علاوه بر سرعت، طاقت دستگاه و سایز کولت فرز انگشتی را هم در عقیده داشته باشید.

بنا به استعمال می تاب قطعات گوناگون روی فرز انگشتی نصب رو کرد و از آن برای حکاکی، طراحی، سوراخکاری،  شیارکاری و… بهره‌گیری نمود.اگر با فولاد و آهن راز و پیشه دارید، بی گمان به فرز انگشتی دربایستن خواهید داشت. فرایند اکسید شدن فلزات چندان پیچیده نیست؛ اگر فلزات در معرض هوا قرار بگیرند زنگ می زنند.

شما میتوانید این جزوه  آموزشی را در صفحه بعد دانلود نمایید

توضیحات :

از فرز انگشتی می نا برای از بین بردن زنگار فلزات استفاده کرد.گاهی برای تعمیرات بنیادین بدنه خودرو لازم است رنگ را بردارید و به فلز برسید، فرز انگشتی می تواند رنگ را به خوبی از سطوح کوچک بردارد؛ کاری که احتمالا دستگاه ساب از عهده انجامش بر نمی آید.وقتی با فلز اشیا هنری خلق می کنید، محصول نهایی باید الی کران ممکن حرفه ای به نظر برسد.  فرزانگشتی آلت مناسبی برای پولیش فلز است. تنها کافیست فرز را به نرمی روی سطح پیشه جنبش دهید لغایت کل شغل هم سطح شود.هنرمندانی که با چوب شغل می کنند، نجارهای خبره، منبت و معرق کاران به خوبی از نیرو فرزانگشتی مستحضر هستند.

عنوان کتاب عنوان مقاله : دانلود مقاله کاربرد تیغه فرز انگشتی تک پر

نویسنده  تهیه کننده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات :4

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود -1 مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *