دیگر کتب, دیگر کتب, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

دانلود پارتیشن بندی توسط fdisk

دانلود پارتیشن بندی توسط fdisk

دانلود پارتیشن بندی توسط fdisk

 

مقدمه:

 

پارتیشن بندی یعنی تقسیم کردن فضای هاردیسک به چندین قسمت به طوری که ویندوز هر یک از این قسمتهارا یک هاردیسک مستقل میبیند.در عصر امروزی کامپیوترها ارتقا بسزایی پیدا کرده است و از هاردیسک هایی با حجم های بالا استفاده میشود. برای این که هارد دیسک قابل استفاده باشد،قبل از هر چیز باید فرمت شود.

برای اطلاع و دانلود این مطلب به صفحه بعد مراجعه کنید

توضیحاتی مختصر:

 

به طوری که به جای اینکه از یک هاردیسک بزرگ استفاده کنند، از چندین هاردیسک کوچک در آن به کار میبرند که با این کار سرعت دسترسی به اطلاعات بالا میبرد و نگهداری آن آسانتر میباشد.معمولا اطلاعات کامپیوتر را(فایلها،برنامه ها و…)روی درایو c بارگذاری میکنند واگر برای آن اتفاقی بیفتد همه اطلاعات از بین میرود.ولی اگر هاردیسک را به  دو یا چند تکه تقسیم شود از این اتفاق جلوگیری میشود وهیچ گونه تاثیری روی بقیه اطلاعات ندارد.فرمت کردن هارد آن را به وضعیت « صفر» می برد تا اطلاعات روی آن قابل ذخیره و بازیابی شوند. معمولا سازنده هارد دیسک یک فرمت اولیه یا اصطلاحا «سطح پایین» روی هارد انجام می دهد.

سایت دیجی ای ام سی دانلود پارتیشن بندی توسط fdisk را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود پارتیشن بندی توسط fdisk

نویسنده  نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲۲۶ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *