کامپیوتر, کتاب های زبان اصلی

دانلود بهترین کتاب oracle زبان اصلی

کتاب oracle

دانلود بهترین کتاب oracle زبان اصلی

توضیحات :

دانلود بهترین کتاب oracle زبان اصلی : اوراکل همانند برخی از شرکت ها، استاندارد های صنعت بین المللی آمریکا (ANSI) اس کیو ال را که شامل اضافه کردن توابع می باشد را قبول دارد. سال ۱۹۷۷ لری الیسون، باب ماینر و اد اوش شركتی به نام اتحادیه نرم افزارهای رابطه ای یا RSI تشكیل دادند كه با به کار گیری از زبان های C و SQL یك RDBMS به نام اوراكل تولید كردند.

اولین محصول این شركت در سال ۱۹۷۹ به بازار عرضه شد. نسخه ۲ آن، روی سیستم PDP11 و تحت سیستم عامل RSX11 كار می كرد و بلافاصله در سال ۱۹۸۰ بر روی سیستم DEC VAX انتقال یافت. نسخه ۳ اوراكل در سال ۱۹۸۳ وارد بازار شد كه تحولات و تغییراتی در زبان SQL بوجود آورد و كارایی سیستم را بهبود بخشید. این نسخه برخلاف نسخه قبلی خود كاملا با زبان C نوشته شده بود.

توضیحات بیشتر :

اتفاق مهم در این سال عوض شدن نام شركت بود كه از RSI به اوراكل تغییر كرد. در ۱۹۸۴ نسخه ۴ به بازار آمد كه جز اولین نسخه هایی بود كه Read Consistency را شامل می شد. نسخه بعدی آن در سال بعد یعنی در ۱۹۸۵ ارائه شد كه نخستین نسخه Client/Server محسوب می شد.

اوراكل در ۱۹۸۸ نسخه شش (۶) خود را ارائه و نمایش داد كه روی انواع و اقسام سیستم عامل ها قابل اجرا بود.نسخه ۷ این محصول در سال ۱۹۹۲ به بازار آمد و دربردارنده ی تغییرات و تحولات بسیاری در زمینه افزایش كاربری حافظه، CPU و I/O بود. این نسخه كاملا قابلیت های RDBMS را دربرگرفت. نسخه ۸ در ۱۹۹۷ معرفی شد كه در آن قدرت پیاده سازی اشیاء و چند قابلیت و ابزار جدید مدیریت گنجانده شده بود. اوراكل ۹ در سال ۲۰۰۱ عرضه و ارائه گردید كه رابط كاربری ساده تر و توانایی ادغام با JAVA را داشت.

درباره ی کتاب :

عنوان کتاب عنوان جزوه : دانلود بهترین کتاب oracle زبان اصلی

نویسنده نویسنده : paul wright

تعداد صفحات تعداد صفحات :۳۱۱

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود : ۱۲ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *