دانلود مقاله تکنولوژی و فناوری های رسانه ای

دانلود مقاله تکنولوژی و فناوری های رسانه ای

دانلود مقاله تکنولوژی و فناوری های رسانه ای

 

خلاصه:

 

  • اولین رایانه ها تقریبا  درسال ۱۹۵۰میلا دی در دسترس سازمان‌ها و مراکز دولتی قرار گرفت ، که اولین کاربرد آن در انتخابات ریاست جمهوری آمرکا بوده است.این ایده، توسط پایگاه‌ها‌ى اطلاعاتى متمرکز اطلاعات آمریکا است. در سال ۱۹۶۰ حضوررایانه های بزرگ با مفهوم انفورماتیک یا داده پردازی شکل گرفت وکاربرد آن درحوزه مدیریت اطلاعات طرفداران زیادی پیدا کرد. نظر دادن استفاده از سیستم‌ها‌ى هوشمند و کمک به تصمیم گیرها درسالهاى ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰ شکل گسترده‌تری  به خود گرفت تا اینکه ایده اصلى اتوماسیون ادارى وسیستم‌ها‌ى بدون کاغذ امروزی را تقویت کرد. کشورهاى دیگری چون ژاپن، آلمان، انگلستان و… نیز کاربردهاى کامپیوتر درزمینه خدمات بانکدارى، هتلدارى، مدیریت پروژه‌ها‌ و… را رشد و بسط دادند.
  • سایت دیجی ای ام سی دانلود مقاله تکنولوژی و فناوری های رسانه ای را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

  • با توسعه و رشد روزافزون شبکه‌ها‌ى کامپیوترى ،قدرت ارسال اطلاعات تصویری علاوه برصدا ازطریق شبکه‌ها‌ى مخابراتى دردهه  1980  رو به صورت زیاد شد. پس از آن با پیوند تاریخى قدرت محاسباتى کامپیوتری وامکان ارسال اطلاعات، فناوری اطلاعات به وجود آمد. فناوری وتکنولوژی اطلاعات مجموعه ابزارها و روش‌های لازم برای تولید، پردازش، نگهداری، توزیع و حذف یا پاک کردن سیستم‌های مبنی بر اطلاعات به معنی فراگیر آن که شامل متن، صوت و تصویر می‌شود.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود مقاله تکنولوژی و فناوری های رسانه ای

نویسنده  نویسنده : تورج مهدی زاده

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۶۰

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۰۹ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *