ترفند ها, دیگر کتب, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

دانلود مقاله ترفندهای مرورگرهای وب

دانلود مقاله ترفندهای مرورگرهای وب

دانلود مقاله ترفندهای مرورگرهای وب

 

مقدمه:

 

اولین مرورگر وب در سال ۱۹۹۰ و توسط Tim Berners-Lee اختراع شد به نام مرورگر WorldWideWeb که نام آن بعدها به Nexus تغییر کرد. در سال ۱۹۹۳، Mark Andreessen مخترع Netscape دست به نو آوری و ایجاد تغییراتی در مرورگرها زد، او با انتشار Mosaic  اولین مرورگر محبوب در سراسر جهان که استفاده از وب جهان گستر را آسان‌تر و دسترسی کاربران دیگر سیستم عامل‌ها به آن را نیز ممکن ساخت و همچنین اولین مرورگر گرافیکی جهان بود که انقلابی در روش استفاده از وب را به وجود آورد. شما میتوانید خلاصه ای دیگر را در صفحه بعد مشاهده کنید.

این آموزش  را میتوانید از دیجی ای ام سی  دریافت کنید.

توضیحات مختصر:

 

در سال ۱۹۹۴ مرورگر Netscape Navigator را عرضه کرد که سریعاً به محبوب‌ترین مرورگر وب جهان تبدیل شد. در سال ۱۹۹۵ مایکروسافت با عرضه Internet Explorer نخستین قدم را در رقابت مرورگرها برداشت و در سال ۲۰۰۲ با ۹۵٪ تعداد کاربر تبدیل به محبوب‌ترین مرورگر جهان شد.در سال‌های بعد با عرضه دیگر مرورگرها این رقابت‌ها جدی تر شد و کارزاری با نام جنگ مرورگرها شکل گرفت.

سایت دیجی ای ام سی دانلود مقاله ترفندهای مرورگرهای وب را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود مقاله ترفندهای مرورگرهای وب

نویسنده  نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۰

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۲۲ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *