دانلود خودآموز توصیف سخت افزار Verilog

دانلود خودآموز توصیف سخت افزار Verilog

دانلود خودآموز توصیف سخت افزار Verilog

 

مقدمه:

 

  • در این زبان  برنامه نویسی(تگ نویسی) توصیفی سخت افزار ویری لوگ یک رفتار سیستمی دیجیتال مثل memory & philip flop وغیره راتوصیف می کند .این زبان توصیفی hard war می تواند یک سیستم عددی ساده مثل فیلیپ فلاپ و یایک سیستم عددی توسعه یافته یک میکرو کنترلر در هر سطح توصیفی است.با این زبان شما می توانید سطوحی را طراحی نمایید.در این کتاب آموزشی معمولا افراد دانشجو های رشته الکترونیک ،رشته کامپیوتر سخت افزار و مهندسی پزشکی بیو الکتریک ودیگر افراد علاقه مند به مدارات دیجیتال می باشد. خوانندگان این کتاب باید دقت بفرمایند که برای فهم کامل مطالب درون این کتابچه می بایست آشنایی خوبی با مدارات دیجیتال داشته و یا درس مدارات منطقی را گذرانده باشند.

سایت دیجی ای ام سی دانلود خودآموز توصیف سخت افزار Verilog را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

  •  از ویژگی های این خود آموز می توان به مطرح شدن مثال ها و مسائل متنوع بعد از هر مطلب آموزشی اشاره کرد. همچنین سعی بر آن شده از مطالبی که کاربرد کمتری دارند صرف نظر شود.خوانندگان این کتاب باید دقت بفرمایند که برای فهم کامل مطالب درون این کتابچه می بایست آشنایی خوبی با مدارات دیجیتال داشته و یا درس مدارات منطقی را گذرانده باشند.از ویژگی های این خود آموز می توان به مطرح شدن مثال ها و مسائل متنوع بعد از هر مطلب آموزشی اشاره کرد. همچنین سعی بر آن شده از مطالبی که کاربرد کمتری دارند صرف نظر شود.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود خودآموز توصیف سخت افزار Verilog

نویسنده  نویسنده : ابراهیم جهاندار

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۶۳

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۲۴ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *