دانلود کتاب آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها

دانلود کتاب آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها

دانلود کتاب آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها

 

خلاصه:

 

 زبان ماشین یک مجموعه از دستوراتی است که به طور مستقیم توسط  سی پی یو  رایانه انجام می‌ گیرند. هر دستورالعمل کار مخصوصی را به انجام می رساند.زبان ماشین  امکان دارد به عنوان سطح پایین‌ اجرای یک برنامهٔ رایانه ای سرهم شده، یا به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی وابسته به سخت‌افزار اولیه مورد توجه قرار گرفته شود. با اینکه به طورمستقیم امکان نوشتن برنامه‌ها به صورت کد ماشین عددی وجود دارد، مدیریت‌کردن بیت‌های تک و محاسبهٔ آدرس‌های عددی و ثابت‌ها به صورت دستی، خسته‌کننده و امکان خطا در آن موجود است. به دلیل این که ، زبان ماشین به طورنسبی به هیچ وجه برای نوشتن برنامه‌ها استفاده  نمی‌ شود.

 سایت دیجی ای ام سی دانلود کتاب آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.                                                                                                           

توضیحاتی مختصر:

 

در حال حاضر تقریباً تمام برنامه‌های عملی با زبان‌های سطح بالاتر یا زبان اسمبلی برنامه نویسی می‌شوند. سپس کد منبع با ابزاری مانند کامپایلرها، اسمبلرها و ارتباط‌دهنده‎‌ها با جنبهٔ مهم برنامه‌های ترجمه‌شده، که به کد ماشین ترجمه نشده‌اند، به کد ماشین قابل اجرا ترجمه می‌شود. هر پردازنده یا خانوادهٔ پردازنده، مجموعهٔ دستورالعمل کد ماشین مربوط به خود را دارد.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود کتاب آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها

نویسنده  نویسنده : دکتر مهدی صادق زاده

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۲۰

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۹۶ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *