آموزش Visual Basic, آموزش برنامه نویسی, برنامه نویسی, کامپیوتر

دانلود کتاب آموزش ویژوال بیسیک

دانلود کتاب آموزش ویژوال بیسیک

دانلود کتاب آموزش ویژوال بیسیک

 

مقدمه:

 

ویژال بیسک یکی از زبانهای برنامه نویسی است که تحت شبکه شئ گرا می باشد که توسط پروفسور جان کمنسی و توماس کرتز درست شد. ما قصد داریم در این آموزش برای کسانی که مبتدی هستند آن را به خوبی یاد بگیرند. این زبان تفاوت چندانی با زبان سی شارپ ندارد و کتابخانه هایی که در این زبان وجود دارد در برنامه نویسی سی نیز وجود دارد.زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک که از محبوبیت خاصی در بین کاربران خود دارد نسخه ۶ آن بسیار مورد توجه قرار گرفت.از نسخه ۶ به به بعد  ویژوال بیسیک در قالب  دات نت قرار گرفت.ویژوال بیسیک در نسخه های ۱۶ و ۳۲ بیتی ارئه شده است.این برنامه نویسی برای توسعه سریع نرم افزار برپایه گرافیکی کاربر توسعه داده شد.

سایت دیجی ای ام سی دانلود کتاب آموزش ویژوال بیسیک را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

برنامه‌نویسی در ویژوال بیسیک به صورت برنامه‌نویسی رویدادمحور و برنامه‌نویسی شیءگرا می‌باشد. در برنامه‌نویسی تجاری، ویژوال بیسیک جز محبوب‌ترین‌ها است. بنابه آماری که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد، ۵۶٪ از برنامه‌های تجاری با استفاده از این زبان تولید شده‌اند.در مقایسه بین سی شارپ و ویژوال بیسیک دات نت طبق گفته مسئولان ماکروسافت همواره ویژوال بیسیک دات نت از سهولت در کد نویسی بر خوردار بوده است و شباهت آن با ویژوال بیسیک نگارش ششم قابل چشم پوشی نیست

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود کتاب آموزش ویژوال بیسیک
نویسنده  نویسنده : امیر احسانی – حامد بنایی
تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۶۲

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۳٫۳۴ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *