دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار متلب

دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار متلب

دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار متلب

 

مقدمه:

 

  متلب یک زبان برنامه نویسی خیلی قوی  برای انجام محاسبات فنی و ریاضی حساب می شود ، در واقع متلب یک محیطی برای محاسبات عددی و نیز برنامه نوشتن می باشد. از آنجا که بخش اصلی داده در این نرم افزار ماتریس می باشد نام این نرم افزار از روی معادل انگلیسی آن یعنی ماتریکس لابروتری گرفته شده است. این نرم افزار در اواخر دهه ۱۹۷۰ میلادی توسط کلیو مولر مدیردانشگاه علوم کامپیوتری نیو مکزیکو ابدا شد. این نرم افزار به زبان برنامه نویسی سی  نوشته شده است. نرم افزارمتلب  به دلیل وسیع بودن کاربرد آن نسبت به نرم افزارهای  محاسبات عددی دیگر دارای مزیت های می باشد.

سایت دیجی ای ام سی دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار متلب را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

هسته اصلی متلب برای سرعت و کارایی بالا به زبان  سی نوشته شده‌است ، ولی رابط گرافیکی آن به زبان جاوا نوشته شده است.برنامه‌های متلب اکثراً متن‌باز می باشد و درحقیقت متلب مفسراست. کار با متلب بسیار آسان و راحت می باشد، در ضمن شرکت سازنده و گروه‌های مختلف، از جمله دانشگاه‌های جهان و بعضی شرکت‌های مهندسی هر ساله جعبه‌ابزارهای خاص-کاربردی به آن می‌افزایند که باعث افزایش کارایی و محبوبیت آن شده‌است.

عنوان کتاب عنوان کتاب :دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار متلب

نویسنده  نویسنده : دكتر انوشيروان فرشيديان فر و مهندس حميد دلير

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۰۹

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱۴٫۶ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *