دیگر کتب, دیگر کتب, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

دانلود کتاب آموزش جامع محتوای دیجیتال

دانلود کتاب آموزش جامع محتوای دیجیتال

دانلود کتاب آموزش جامع محتوای دیجیتال

 

مقدمه:

 

در سامانه‌های شماره‌ای ، داده‌ها و سیگنالها بصورت گسسته و به کمک شماره‌ها مشخص می‌شوند. مثلاً در یک نمایشگر رقومی سیاه و سفید، رنگ هر نقطه از صفحه می‌تواند با کمک یک شماره  مشخص گردد که شمارهٔ صفر نشان‌دهنده رنگ سیاه و شمارهٔ ۲۵۵ نشاندهنده رنگ سفید و شماره‌های میانی نشاندهنده رنگهای خاکستری با درخشش متفاوت باشد.برعکس در سامانه‌های رقومی ، داده‌ها، علائم یا امواج، بصورت بازهٔ پیوسته‌ای از اندازه‌ها ارائه می‌شوند.

این آموزش  را میتوانید از دیجی ای ام سی  دریافت کنید.

توضیحات مختصر:

 

مثلاً در یک نمایشگر آنالوگ سیاه و سفید، رنگ هر نقطه از صفحه بجای آنکه با کمک شماره‌های گسسته مشخص گردد، بصورت پیوسته مشخص می‌گردد. مثلاً ولتاژ صفر برای رنگ سیاه و ولتاژ ۵ برای رنگ سفید و ولتاژهای میانی رنگهای خاکستری را مشخص می‌کنند. برعکس نمایشگر شماره‌ای یاد شده در بالا که تنها ۲۵۶ رنگ گوناگون داشت ، در سامانهٔ آنالوگ یاد شده، تعداد رنگها بی‌شماراست و هر عددی بین صفر تا ۵ می‌تواند رنگ نقطه را مشخص کند. مثلاً مقدار ۳٫۴۵۱۷۴۹ ولت یک رنگ خاکستری قابل قبول را در نمایشگر آنالوگ یادشده، مشخص می‌کند. شدت امواج الکترومغناطیسی؛ اندازه حرکت و در نتیجه آن سرعت و انرژی و بسیاری از کمیت‌های فیزیکی در مقیاس ماکروسکوپی ناپیوسته یا کوانتومی هستند.

سایت دیجی ای ام سی دانلود کتاب آموزش جامع محتوای دیجیتال را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود کتاب آموزش جامع محتوای دیجیتال

نویسنده  نویسنده : سیروسعلیدوستی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۱۹

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲٫۹۰ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *