آموزش HTML, آموزش برنامه نویسی, طراحی وب, کامپیوتر

دانلود کتاب آموزش گام به گام اچ تی ام ال

دانلود کتاب آموزش گام به گام اچ تی ام ال

دانلود کتاب آموزش گام به گام اچ تی ام ال

 

مقدمه:

 

در این دوره آموزشی قصد داریم مراحل آموزش برنامه نویسی تحت وب را به شما آموزش دهیم.از آنجا که برنامه نویسی تحت وب، مجموعه ای از توانمندی های مختلف است، در هر جلد از این مجموعه به آموزش یکی از این مهارت ها می پردازیم. مهارت ها و زبانهایی که در این مجموعه به آنها پرداخته می شود عبارتند از : AJAX ،MYSQL ،PHP ،،JAVASCRIPT ،CSS3  JQUERY وHTML .کتاب پیشرو به آموزش مفاهیم اولیه و اصالاحات برنامه نویسی تحت وب و همچنین مقدمات HTML5 می پردازیم تا نمای روشنی از برنامه نویسی تحت وب برای مخاطب ترسیم گردد.

سایت دیجی ای ام سی دانلود کتاب آموزش گام به گام اچ تی ام ال را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

اولین وب سایتهای ساخته شده، صفحات ایستایی بودند که کاربر فقط می توانست چند سطر نوشته ساده را مطالعه کند.این وب سایت ها فاقد هرگونه دکمه، لینک و یا حتی تصویر بودند. در واقع وب سایت های اولیه، نسخه ای کامپیوتری از روزنامه های کاغذی آن دوران بودند.به تدریج با رشد اینترنت، محتوای وب سایت ها دچار دگرگونی اساسی شد. وب سایت ها از حالت خشک و بی روح اولیه تبدیل به صفحاتی شدند که علاوه بر تصاویر و عکسها،شامل لینک ها و دکمه های مختلف بود.و کاربر میتوانست براحتی بین صفحات وب سایت گشت و گذار کرده و به HTML  مورد نظر خود بپردازد.تا این زمان، تنها زبان مورد استفاده در وب سایت ها، زبان محبوب بود.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود کتاب آموزش گام به گام اچ تی ام ال

نویسنده  نویسنده : مهدس رضا درودی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۸۸

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۶۰ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *