دیگر کتب, دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

دانلود کتاب آموزش بازاریابی در سایت

دانلود کتاب آموزش بازاریابی در سایت

دانلود کتاب آموزش بازاریابی در سایت

 

چکیده:

 

  • رشد و گسترش کسب وکارهای وبی محیطی رقابتی به وجود آورده که تنها راه بقا در آن جذب و حفظ کاربرانی است که می بایست به شما وفادار باشند. تصور غالب صاحبان چنین کسب وکارهایی این این است که جذب کاربران و افزایش ترافیک تمام راه است درحالیکه هدایت ترافیک جذب شده و تبدیل آن ها به مشتری است که به افزایش درآمد می ا جامد.این کتاب ترجمه آزاد از کتاب "تبدیل کلیک ها به مشتریان" وشته دوان فارستر، یکی از موفق ترین بازاریابان اینترنتی دنیا که تجربه کار در شرکت های همچون Microsoft و MSN را داشته است.
  • سایت دیجی ای ام سی دانلود کتاب آموزش بازاریابی در سایت را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

هدف اصلی این کتاب کمک به شما برای پولساز کردن وبسایت کسب و کارتان است. اگرچه این هدف بسیار جذاب است ولی نیازمند کار و تلاش فراوانی برای اجرا و رسیدن به نتیجه مطلوب است. این موضوع هر وبسایتی با هر ا ندازه و ساختاری راشامل می شود.برای کسب و کارهایی که در گذشته تنها حضور فیزیکی داشته ا ند، داشتن یک وب سایت و تجارت الکترو نیکی از مسیر آن ممکن است پیچیده به نظر بیاید ولی این حسن را دارد که برای فعالیت در وب تنها به فضایی برای ذخیره داده ها، دسترسی به اینترنت و ایجاد یک فرآیند خرید است.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود کتاب آموزش بازاریابی در سایت

نویسنده  نویسنده : محمد امین کریمی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۱۴

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۳۰ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *