دروس اصلی, شبکه های کامپیوتری, کامپیوتر, کتاب و جزوات

دانلود کتاب آشنایی با بانک های اطلاعاتی

دانلود کتاب آشنایی با بانک های اطلاعاتی

دانلود کتاب آشنایی با بانک های اطلاعاتی

 

مقدمه:

 

صنعت IT در جهان امروز از سال ۲۰۰۰ به بعد تحولات زیادی را به خود دیده است،در سازمان های کار آمد امروز استفاده از فناوری اطلاعات یکی از عوامل مهم موفقیت سازمان است ودر کشور مانیز موضوع فناوری چند سالی است که مورد توجه مدیران ودست اندرکاران وصاحب نظران در این حوزه قرار گرفته است . طبیعت سازمان ها ونیاز آنها به اطلاعات به عنوان پشتوانه ای برای حیات غیرقابل انکار است.امروزه گرد آوری ،انباشت ، تولید و بازاریابی اطلاعات به یک منبع بزرگ قدرت تبدیل شده است. شکاف دیجیتالی بین کشورهای توسعه یافته وجهان سوم ناشی از سطح اطلاعات ذخیره شده به صورت دیجیتالی  وپردازش آن شده است.
سایت دیجی ای ام سی دانلود کتاب آشنایی با بانک های اطلاعاتی را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

شبکه رایانه‌ای باعث تسهیل ارتباطات میان کاربران شده و اجازه می‌دهد کاربران منابع خود را به اشتراک بگذارند. یک شبکه رایانه‌ای اجازه به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات را میان دستگاه‌های متصل شده به هم، می‌دهد. در دهه ۶۰ میلادی، آژانس پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته  پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته  برای وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا اختصاص داد. این اولین شبکه رایانه‌ای در جهان بود. توسعه شبکه از سال ۱۹۶۹ و براساس طرح‌های توسعه یافته دهه ۶۰ آغاز شد.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود کتاب آشنایی با بانک های اطلاعاتی

نویسنده  نویسنده : حمید تهرانی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۶۰

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۲۱ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *