دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب ICDL, کتاب و جزوات

دانلود جزوه ماکرو و برنامه نویسی در اکسل

دانلود جزوه ماکرو و برنامه نویسی در اکسل

دانلود جزوه ماکرو و برنامه نویسی در اکسل

 

مقدمه:

 

  • وی بی ای یا همان زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک که توسط شرکت نرم افزاری مایکروسافت طراحی شده است.VBA در اکسل و سایر نرم افزارهای آفیس گنجانده شده است.روباتی را در نظر بگیرید که تسلط کافی بر اکسل دارد و قدرت محاسباتی بالا داشته واکسل را با دقت و سرعت تمام انجام می دهد.اگر شما بخواهید این ربات به جای شما با اکسل کار کند می بایست لیست کارهایی را که در نظر دارید،تهیه کرده و به صورت کدهای خاصی در آورده و به ربات بدهید. روبات نیز دستورات شما را نیز به ترتیب انجام می دهد. VBA نیز مانند همین مثال عمل می کند. در واقع VBA زبان خاصی برای ارتباط با اکسل است.

سایت دیجی ای ام سی دانلود جزوه ماکرو و برنامه نویسی در اکسل را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

موارد استفاده از VBA : خودکارسازی کارهای دستی و طولانی.خود کار سازی امور تکراری.سفارشی کردن و ایجاد رابط با کاربر.ایجاد توابع جدید که در اکسل وجود ندارند.ارتباط با با سایر برنامه ها. در اینجا می توانید شما با یکی از توابع آن آشنا شوید. تاع now: آیا تمایل دارید هر بار که یک sheet را باز می کنید، زمان و تاریخ در آن لحظه را مشاهده کنید؟ تابع NOW را در سلول موردنظر تایپ کنید. این تابع هیچ ورودی دیگری نیاز ندارد و دقت کنید که چیزی بین دو پرانتز نوشته نشده باشد.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود جزوه ماکرو و برنامه نویسی در اکسل

نویسنده  نویسنده : مهندس علی فاتحی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۵۴

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۴٫۲۵ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *