آموزش Visual Basic, آموزش برنامه نویسی, برنامه نویسی, کامپیوتر

دانلود جزوه گرافیک در ویژوال بیسیک

دانلود جزوه گرافیک در ویژوال بیسیک

دانلود جزوه گرافیک در ویژوال بیسیک

 

مقدمه:

 

در دنیای امروزی ما گرافیک یکی از مسائل مهم در جذابیت وآب و رنگ دادن به زندگی می باشد که در بسیاری از اموری که با آن سرو کار داریم ادغام شده است . از جمله این امور می توان به تبلیغات در رسانه ها گرفته تا کتب و مجله  و روزنامه ها و … . گرافیک توانسته است ارتباط خوبی بین رایانه و کابران ایجاد نماید.این روش باعث شده است که کاربران بیشتری جذب گرافیک شوند چرا که  گرافیک مطالب ومفاهیم سخت و پیچیده را به زبان ساده و راحتی برای ما آسان کرده است.اما کسانی که می خواهند این رابط گرافیکی را طراحی کنند باید با اصول و قوانین آن آشنا باشند و بتوانند از ابزارها به خوبی استفاده نمایند.

سایت دیجی ای ام سی دانلود جزوه گرافیک در ویژوال بیسیک را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

در طول این کتاب الکترونيکی ما شما را ازاول با مطالب گرافيکی که یک رابط گرافيک است تحت ویژوال بيسيک ۶ آشنا با OpenGL کامپيوتری و پس از آن با برنامه نویسی آشنا OpenGL می کنيم. در طول قسمت اول این کتاب شما تنها با برنامه نویسی مقدماتی تحت خواهيد شد. اما فراگيری خوب مطالب این قسمت مقدم های بر تمام اصول برنام هنویسی گرافيکی در است بنابراین پيشنهاد می شود با دقت تمام , تمامی مطالب این سرنوشت را تعقیب کنيد و OpenG احيانا در صورتی که به مشکل و یا ایرادی در درازا مطالعه مواجه شدید خواهشمندیم آن را سریعا با تيم برنامه نویسی PS-Ware در ميان بگذارید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود جزوه گرافیک در ویژوال بیسیک

نویسنده  نویسنده : پویا شاهین فر

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۳۸

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۵۴ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *