دیگر کتب, دیگر کتب, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

دانلود جزوه پارتیشن بندی فلش و مموری کارد

دانلود جزوه پارتیشن بندی فلش و مموری کارد

دانلود جزوه پارتیشن بندی فلش و مموری کارد

 

مقدمه:

 

فلش مموری ها از حافظه های الکترونیکی گوناگونی تشکیل شده است که از آن در جاهای مختلفی استفاده می شود.فلش ممموری ها از سرعت بالایی در ثبت اطلاعات دارند،فلش هادسترسی بسیار ساده ای و پر کاربردی دارند.فلش مموری در دوربین های پیشرفته گوشی همراه  ودیگر لوازم به کار رفته است.در فلش مموری ها برای ذخیره کردن اطلاعات بسیار همانند حافظه رم می باشد.در این نوع حافظه ها از مدارات الکترنیکی به کار رفته است، قطعاتی مانند تراشه بی آی او اس و … . همچنین فلش مموری از حافظه های هوشمند و کارتهای حافظه که در کنسول بازی به کار می رود.حافظه های فلش از تراشه های EEPROM ساخته شده اند .

سایت دیجی ای ام سی دانلود جزوه پارتیشن بندی فلش و مموری کارد را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

همان طور که در مقالات قبلی ذکر شد در این گونه از حافظه ها ذخیره و حذف اطلاعات توسط جریان های الکتریکی صورت می پذیرد . این گونه تراشه ها داخل سطر ها و ستون های مختلف شبکه ای منظم را پدید می آورند . در این شبکه هر بخش کوچک دارای شماره سطر و ستون مختص به خود بوده و در اصطلاح هر کدام از این بخش ها یک سلول حافظه نامیده می شود . هر کدام از این سلول ها ازتعدادی ترانزیستور ساخته شده و هر کدام از این سلول ها توسط لایه های اکسید از دیگر سلول ها جدا می باشد .

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود جزوه پارتیشن بندی فلش و مموری کارد

نویسنده  نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۸

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۹۶۰ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *