دیگر کتب, دیگر کتب, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

دانلود جزوه آموزش افزایش بازدید وب سایت

دانلود جزوه آموزش افزایش بازدید وب سایت

دانلود جزوه آموزش افزایش بازدید وب سایت

 

مقدمه:

 

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کد نویسی اش، ابرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده تر و پرانعطاف تر شد. ابزاری مانند جدول ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان های پنهان در صفحه های وب قرار گرفتند. با پیدایش صفحه های الگوی وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول های پنهان در صفحه، از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از صفحه های الگوی وب یا «CSS»، جایگزین شد.

این آموزش  را میتوانید از دیجی ای ام سی  دریافت کنید.

توضیحاتی مختصر:

 

فن آوری های یکپارچه سازی داده‌گاه ها (Database)، مانند زبان‌های طراحی وب سایت یا برنامه نویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI, PHP, ASP.NET, ASP, JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته تر کرده اند.همچنین با آمدن نگاره های جاندار و فن آوری های پویانمایی به صفحه ها، مانند فلش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی های تازه به سازندگان رسانه و طراح های وب داده شد، و توانایی های بیشتری برای مرورگرهای وب ایجاد شد.

سایت دیجی ای ام سی دانلود جزوه آموزش افزایش بازدید وب سایت را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود جزوه آموزش افزایش بازدید وب سایت

نویسنده  نویسنده : فرهاد بینا

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۴

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲۶۵ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *