فیلم های آموزشی, مکانیک

دانلود ویدیو آموزشی ساخت اتصالات با CNC

دانلود ویدیو آموزشی ساخت اتصالات با CNC

دانلود ویدیو آموزشی ساخت اتصالات با CNC

مقدمه :

 ماشین ابزارهایی که به کمک کامپیوتر هدایت می شدند CNC اسم گرفتند. به کمک CNC به تدریج دقت مورد احتیاج برای تولید قطعات پیچیده در صنایع گوناگون همانند هوافضا و قالب سازی حاصل شد. با دست یابی به تلرانسهای بسیار ریزبین برای فرآوری یک تکه تدریجا فکر بالاتر بردن سرعت فرآوری نیز قوت یافت. با ساختن ابزارهایی با سختی بسیار، شرایط برای بالا بردن نرخ فرآوری نیز بهبود یافت.

الی اینکه امروزه با بکارگیری تکنیکهای ماشینکاری با سرعتهای بالا قطعاتی با تلرانسهای ریزبین در موعد زیاد کوتاه فرآوری می گردند . برای دست یابی به قابلیت ماشین کاری با سرعتهای بالا می باید در زمینه های گوناگون مانند طراحی سازه ای، کنترل ارتعاشات خویش برانگیخته، یافتن بهترین نرخ براده برداری و مهار حرکت و سرعت در راستای گذرگاه باره عقیده به پیشرفتهایی دست یافت.

شما میتوانید این جزوه  آموزشی را در صفحه بعد دانلود نمایید

کنترل جنبش در راستای یک گذرگاه در ماشینهای CNC در واحد درونیاب صورت می گیرد. به دلیل اینکه برای ماشینکاری یک مسیر منحنی شکل در حالت عمومی با بکارگیری این گونه درونیابها نیاز به شکسته شدن منحنی به قطعاتی از خط و دایره می باشد، لذا این دو گونه درونیابی به انفرادی پاسخگوی کل کاربردها از جمله ماشینکاری در سرعتهای بالا، نیستند «۴». پس بکارگیری نوع دیگری از درونیابها یعنی درونیابی در راستای یک منحنی ضروری به نظر می رسد. محققین مختلفی در این زمینه به پژوهش پرداخته اند و الگوریتمهای مختلفی را بر پایه بکارگیری منحنی های پارامتری چند جمله ای در حالت عمومی ارائه دیتا اند.

فیلم آموزشی شرح فیلم :

  • عنوان : آموزش ساخت اتصالات با cnc​
  • نوع زبان :
  • تصویر برنامه : –
  • حجم فایل : 46 مگابایت
  • منبع : کانال ساخت و تولید
  • توضیحات :آموزش ساخت اتصالات با cnc

  دانلود پارت 1  دانلود لینک مستقیم

  رمز رمز فایل : www.DIGIEMC.com

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *