کامپوننت MessageBox فارسی در C#.Net

کامپوننت MessageBox فارسی در C#.Net

کامپوننت MessageBox فارسی در C#.Net

  • کامپوننت یک ابزاریست که بوسیله آن دسترسی به خیلی از ویژگی را برای کاربران برنامه نویس آزاد می گذارد. به تعبیری دیگر استفاده از کامپوننت باعث می شود که برنامه نویس از نوشتن کدهای طولانی و سورس های طویل که حتی در بعضی مواقع باعث کاهش سرعت برنامه می شود جلوگیری نمود. در واقع کار یک برنامه نویس را راحت نموده است. کامپوننت ها در خیلی جاها استفاده می شود به طور مثال برنامه های فارسی برای نمایش تاریخ از کامپوننت تقویم فارسی یا مثلا پیغام فارسی یا نمایش ساعت آنالوگ و مثلا برای استفاده از مزیت های بیشتر یک تکست باکس از کامپوننت تکست باکس که امکانات بیشتری دارند استفاده می کنند.
  • بعضی از کامپوننت ها با استقاده زبان برنامه نویسی WPF نوشته می شوند برای زیبا سازی هر چه بهتر برنامه ها و همچنین بعضی ها برای دسترسی بیشتر و استفاده از امکانات بیشتر رفرنس ها. در کل باید گفت کامپوننت ها در بعضی از برنامه ها سنگین کاربرد فوق العاده زیادی دارند.

دانلود کامپوننت MessageBox فارسی در C#.Net در ادامه مطلب

  • کامپوننتی که در این پست قرار داده ایم پیغام یا MessageBox کاملا فارسی می باشد. جهت راهنمایی بیشتر استفاده از کامپوننت مثالی هم درون این فایل دانلود قرار داده ایم. قبلا هم نحوه فراخوانی یک کامپوننت را توضیح داده ایم. و براحتی می توان یک برنامه حرفه ای و خاص پیاده سازی و طراحی نمود. در پست های بعدی کامپوننت های کاربردی رو برای شما کاربران محترم قرار خواهیم داد. امیدواریم با نظرات گرمتان ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب آموزشی یاری فرمایید، قطعا نظرات شما کاربران کمک بسیار بزرگی در توسعه وب سایت دی جی ای ام سی خواهد کرد.

 

پروژه درباره کامپوننت :

  • عنوان : کامپوننت MessageBox فارسی در C#.Net

  • نوع زبان :  C#.NET 

  • تصویر برنامه : –

  • منبع : –

  • توضیحات : استفاده از پیغام کاملا فارسی در محیط برنامه نویسی سی شارپ دات نت

نویسنده برنامه نویس :

دانلود  دانلود –  80 کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *